Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam małego DAPa jak xDuoo X2 (z podobną sygnaturą dźwięku) ale bez limitów na ilość utworów i folderów. Nie szukam niczego z ekranem dotykowym i bluetooth. Im prostszy tym lepszy. Sprawdzałem Nano D3 ale podobno słabo wypada pod względem jakości dźwięku i software podobno tragiczny. Mam też FiiO M5 ale już nienawidzę tego ekranu dotykowego. Mam bibliotekę ponad 30GB MP3 320kbps (około 4600 kawałków) i przeważnie odtwarzam całość losowo. Dlatego wszelkie Clipy odpadają a Clip+ jest dla mnie za ciemny. Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, baterii i żeby łykał dużą bibliotekę MP3 bez dławienia się.

Jakiś sugestie? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie spełnia ani jednego warunku, pewnie poza SQ. Jest wielkości małego smartfona, ekran dotykowy i całą resztę smartfonowego wyposażenia a do xDuoo X2 mu jak Mercedesowi klasy S do roweru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chamelleon napisał:

Witam.

Szukam małego DAPa jak xDuoo X2 (z podobną sygnaturą dźwięku) ale bez limitów na ilość utworów i folderów. Nie szukam niczego z ekranem dotykowym i bluetooth. Im prostszy tym lepszy. Sprawdzałem Nano D3 ale podobno słabo wypada pod względem jakości dźwięku i software podobno tragiczny. Mam też FiiO M5 ale już nienawidzę tego ekranu dotykowego. Mam bibliotekę ponad 30GB MP3 320kbps (około 4600 kawałków) i przeważnie odtwarzam całość losowo. Dlatego wszelkie Clipy odpadają a Clip+ jest dla mnie za ciemny. Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, baterii i żeby łykał dużą bibliotekę MP3 bez dławienia się.

Jakiś sugestie? Z góry dzięki.

 

Sprecyzuj może nieco budżet bo ciężko wróżyć na co jesteś gotowy.

Generalnie jeżeli masz sprawnego X2 i podoba Ci się sygnatura i obsługa a jedynym problemem jest ilość utworów to ja bym powalczył z kartą i plikami w celu optymalizacji zamiast wydawać na nowy odtwarzacz:

1) sformatuj kartę na fat32, sprawdź ją w ogóle czy się już nie kończy i nie zaczyna sypać błędami

2) nie zagęszczaj za bardzo folderów, im większe zagęszczenie spada wydajnosć

3) pousuwaj okładki z plików

4) sprawdź tagi plików, ewentualnie otaguj jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 minut temu, robertos napisał:

moze Sony A45? Nieduzy, ekran dotykowy ale wszystko plynnie smiga, bateria trzyma dlugo

 

Fajnie to gra, ale potrzebuję czegoś co będę mógł obsługiwać bezwrokowo w kieszeni i z jak najmniejszym lcd żeby nie musieć zmieniać playera co chwile bo w pracy gdzieś przywaliłem.

 

11 minut temu, bigmaras napisał:

 

Sprecyzuj może nieco budżet bo ciężko wróżyć na co jesteś gotowy.

Generalnie jeżeli masz sprawnego X2 i podoba Ci się sygnatura i obsługa a jedynym problemem jest ilość utworów to ja bym powalczył z kartą i plikami w celu optymalizacji zamiast wydawać na nowy odtwarzacz:

1) sformatuj kartę na fat32, sprawdź ją w ogóle czy się już nie kończy i nie zaczyna sypać błędami

2) nie zagęszczaj za bardzo folderów, im większe zagęszczenie spada wydajnosć

3) pousuwaj okładki z plików

4) sprawdź tagi plików, ewentualnie otaguj jeszcze raz

 

 

Do 1k PLN

xDuoo X2 miałem tylko chwilę ale z tego co pamiętam to ona ma limit 4000 utworów w bibliotece przez ograniczenia procesora a nie tagów. 

 

10 minut temu, Mayster napisał:

Coś pokroju Shanling M1 albo M2s może?

 

M1 jest fajny, prawie to czego szukam ale bateria to nawet na jeden dzień w pracy mi nie wystarczy a już nie mówię o wyjściu w teren. M2s chyba dotyk, nie?

Edytowane przez Chamelleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś z HiFi Walkera. H2 lub HX Sport. Ja mam H9 i obsługuje karty do 128 GB (mam taką włożoną z ok 2200 flac 24/96 i nie ma problemu). Można podpiąć dysk zewnętrzny. Te nowsze mają BT, cóż wymagania rynku. Dostaniesz je za ok 100$ na amazonach

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chamelleon napisał:

  

 

Fajnie to gra, ale potrzebuję czegoś co będę mógł obsługiwać bezwrokowo w kieszeni i z jak najmniejszym lcd żeby nie musieć zmieniać playera co chwile bo w pracy gdzieś przywaliłem.

 

 

Do 1k PLN

xDuoo X2 miałem tylko chwilę ale z tego co pamiętam to ona ma limit 4000 utworów w bibliotece przez ograniczenia procesora a nie tagów. 

 

 

M1 jest fajny, prawie to czego szukam ale bateria to nawet na jeden dzień w pracy mi nie wystarczy a już nie mówię o wyjściu w teren. M2s chyba dotyk, nie?

 

Nie. M2x ma dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem w końcu za nieprzyzwoicie wysoką sumę NW-A25. Poza tym, że gra to słabiej niż taki Hidizs AP60II czy nawet FiiO M5 to ma dokładnie wszystko czego mi potrzeba. Dobra bateria, mały, fizyczne przyciski, slot na kartę, zapamiętuje pozycję audiobooka czy podcastu a nawet ma bluetooth z LDAC. Jakby to jeszcze miało micro USB i grało lepiej to byłby idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności