Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepsze\najgorsze sprzętowe zakupy 2019


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy zakup w tym roku to Cyrus wzmacniacz i cd orazkolumny Arcus tm65. Najgorszych nie było bo nie kupuję badziewia tonami.

 

Sory. Było jedno badziewie. Słuchawki audio technica.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napomnieć o Focal Elex za 700 dolarów świetne granie "prawie" jak Clear. Kolejny w moim rankingu król price/performance.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze: opki Bursona... kupiłem bo tanio, a potem pomyślałem, że nie mam ich w co włożyć. I tak zostałem jak Himilsbach z angielskim

 

Najlepsze: Zeusy z dropa, bo mi podwójną zniżkę policzyli :) i grają koncertowo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mykupyku napisał:

Najlepsze: Zeusy z dropa, bo mi podwójną zniżkę policzyli :) i grają koncertowo.

Skrobnął byś coś więcej o nich? Od dłuższego czasu dreptają za mną i muszę się ciągle hamować ilekroć na dropa wejdę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, santin napisał:

Skrobnął byś coś więcej o nich? Od dłuższego czasu dreptają za mną i muszę się ciągle hamować ilekroć na dropa wejdę 🙂

 

Już skrobałem:

 

 

 

32 minuty temu, euter napisał:

 

Cieszę się, że przypomniałeś mi tą historię 😁

 

No to byli/są goście!

 

Jan Himilsbach: Jest Zdzisiek? Czesława Maklakiewicz: Ależ panie Janku, przecież umarł! Był pan przecież na pogrzebie...
Jan Himilsbach: Wiem, k***a... ale nie mogę się z tym pogodzić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najlepszych zakupów w tym roku dopisuje sobie jeszcze Apple USB-C - 3.5mm Jack. Albo głupieje albo to maleństwo gra lepiej niż Hiby R3 i kosztuje 39 zł! Niestety europejska wersja jest trochę ograniczona pod względem mocy wyjścia i lepiej odrazu zamówić za 44 zł wersję A2049 z ebay.com.

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup audio 2019 u mnie to SinusAudio 6S4S/6CA7 DualMono SE. Pojawia się jednak problem, którego się spodziewałem, tj. chęć posłuchania go w najróżniejszych konfiguracjach lamp.

 

Generalnie rok 2019 to dla mnie utrata wiary w „High-End” w świecie słuchawek i porzucenie tego tematu na rzecz kolumn.


Przyznam jednak, że dawno żadne słuchawki nie sprawiały mi tyle radości co niedawno zakupione od kolegi @MFRD Finale Pandora Hope VI z padami Brainwavz. To był bardzo udany zakup :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak jednogłośnie - zakupem roku u mnie jest ROON. Koniec kropka. Kontrowersyjny wybór ale mój.

 

 

Hmm, powoli KOSS ESP/95X zaczyna u mnie pretendować o nagrodę zakupu roku w słuchawkach. Kurcze wychodzi na to, że ja lubię elektrostaty.

W aktualnym przedziale cenowym - czyli do 1500zł są po prostu zaje biste. Kropka.

A do tego jak zapuściłem EQ pod krzywą Harmana 2018 - dają czadu równo. Wykonanie słabiuteńkie ale kurcze dźwiękowo bajka. 

Siedzę w nich kolejny dzień a inne słuchawki leżą po kątach zasmucone :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Jednak jednogłośnie - zakupem roku u mnie jest ROON. Koniec kropka. Kontrowersyjny wybór ale mój.

 

Jak rozpoznać, że audiofilia nervosa w mocy - kiedy ktoś robi pięć postów w temacie "naj zakup roku", jeden z tych postów jest najobszerniejszy ze wszystkich w wątku, a ostatni post najpierw wymienia najlepszy zakup, żeby linijkę później zastanawiać się czy inny zakup nie jest tym najlepszym :P.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku było dużo, dużo nowych rzeczy i niektóre z nich trafiły mi się jak ślepemu wygrana w rzutki. W sprzęcie totalna rewolucja, ale gdybym miał wybrać tę jedną jedyną, bez względu na wszystko... Empire Ears Vantage. Jest w nich coś, co mnie urzeka. Non stop, nieprzerwanie od samego początku, dzień po dniu dają tyle radości i przyjemności, jak przy pierwszym posłuchaniu. Wszystko na nich smakuje wyjątkowo i stąd jest już tylko jedna droga nawet, jeżeli z obecnej perspektywy mało opłacalna... LEGEND X.

 

Ale postaram się wytrzymać :D

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności