Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test odtwarzacza FiiO M11 Pro


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Drobna uwaga Exynos 7872 jest sześcio nie ośmiordzeniowy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien info o nr wersji odtwarzacza (1.0.7)- sam w M11Pro mam od nowości FiiO Music w wersji 1.1.5 i pamiętam, że wyszła już następna wersja. Może 1.1.7? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Homzik napisał:

Chodzi o firmware odtwarzacza, a nie wersję aplikacji.

Odtwarzacz u mnie ma wersję 1.0.0 i żadnego info o updatach, na stronie FiiO też nic nie znalazłem. Zresztą wg mnie to zaleta, że nie dostaję co tydzień-dwa łatek, które gaszą coraz to nowe "pożary"- tak miałem w x5iii przez pierwszy rok i utrapione przewracanie do ustawień fabrycznych.

Dla mnie odtwarzacz jest świetny i pięknie ubogaca Oppo pm-2 zwłaszcza po balansie na wyplatanej miedzi Perula- mi wystarczy na jakiś czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lucky-Luke napisał:

Odtwarzacz u mnie ma wersję 1.0.0 i żadnego info o updatach, na stronie FiiO też nic nie znalazłem. Zresztą wg mnie to zaleta, że nie dostaję co tydzień-dwa łatek, które gaszą coraz to nowe "pożary"- tak miałem w x5iii przez pierwszy rok i utrapione przewracanie do ustawień fabrycznych.

Dla mnie odtwarzacz jest świetny i pięknie ubogaca Oppo pm-2 zwłaszcza po balansie na wyplatanej miedzi Perula- mi wystarczy na jakiś czas.

 

Masz rację! Moja pomyłka, testowałem z FW 1.0.0 - nic nowszego jeszcze nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciux napisał:

 

Masz rację! Moja pomyłka, testowałem z FW 1.0.0 - nic nowszego jeszcze nie ma :)

Uff, a jak znajdujesz wygrzewanie u FiiO: prawda czy fałsz? Bo na początku brakowało mi konkretnego basu. I teraz nie wiem- czy mi gust wyszlachetniał i słuch się wyostrzył na zimę (oczywisty atawizm 😉), czy Dap się "otworzył od dołu"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucky-Luke napisał:

Uff, a jak znajdujesz wygrzewanie u FiiO: prawda czy fałsz? Bo na początku brakowało mi konkretnego basu. I teraz nie wiem- czy mi gust wyszlachetniał i słuch się wyostrzył na zimę (oczywisty atawizm 😉), czy Dap się "otworzył od dołu"? 

Głowa ci się przyzwyczaiła. Zmienia się, ale nie w aż takim stopniu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekC napisał:

Głowa ci się przyzwyczaiła. Zmienia się, ale nie w aż takim stopniu. 

Od dzisiaj przyglądam się mojej głowie z nowym zainteresowaniem 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności