Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 150 zł TWS


Fixon

Pytanie

Witam,

 

tak jak w temacie, szukam nowych słuchawek dokanałowych, bezprzewodowych true wireless do 150 zł.

Słuchawki będę parował z telefonem.

Zależy mi żeby były w miarę głośne (ale bez przesady).

Z propozycji, które widziałem to airdotsy, earbudsy lub Haylou GT2?

 

Jaka jest wasza opinia jesli chodzi o przełączanie - lepszy przycisk fizyczny czy dotykowy?

 

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z powyższymi lub poleca inne, to byłbym wdzięczny za podzielenie się opinią.

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Akurat dzisiaj stawałem przed takim wyborem i wybierałem pomiędzy:

- TRN T200 TWS

Opinia użytkownika Inszy:

"

Dziś dotargały się do mnie TRN T200 i taka garść informacji na szybko:

- wygodne, lekkie, dobrze siedzą w uchu, ale ze względu na głębokie profilowanie, raczej nie dla ludzi o małych małżowinach,

- panel dotykowy zamiast przycisków, ale obsługi należy się nauczyć samemu, bo instrukcja nie do końca pokrywa się ze stanem faktycznym,

- trochę drażni mnie połyskliwy plastik, z którego zrobiono kopułki i ładowarkę,

- nie dla osób, które chcą korzystać ze słuchawek sparowanych z jakimś przenośnym odtwarzaczem, gdyż każda słuchawka działa jak osobne urządzenie i bez dual linka można słuchać tylko jednej na raz (i najpierw należy na każdej ustawić taką samą głośność w systemie),

- brzmienie typowo chińskie przy hybrydach, czyli rozjaśnione V, ze zbyt mocnym darciem mordy na wysokiej średnicy i górze, po korekcie jest zdecydowanie lepiej,

- basem potrafią przywalić naprawdę mocno,

- scena dość spora, ale sztucznie rozciągnięta na boki, z niemal zerową głębią,

- solidna rozdzielczość, choć czuć że wysilona,

- nie do cichego słuchania, bo dość mocno szumią,

- jest obsługa apt-X.

 

Niby sporo narzekania, ale za taką cenę, jak ktoś lubi chińską filozofię brzmienia, to może być naprawdę fajny zakup. U mnie zostają, bo się wygodnie sprząta w takich słuchawkach, a te są naprawdę wygodne. Jednak na co dzień raczej nie będą mi służyły, chyba że dopracuję je na korektorze. Po prostu nie przepadam za sztucznie wyżyłowanym dźwiękiem, w którym czuć, że przetwornik ledwo wyrabia. A wystarczyło tylko dodać trochę ciepła, mniej rozciągnąć scenę i nie przesadzać z darciem ryja..."

 

i po kilku dniach jeszcze:

" Jako, że zbliża się szaleństwo na Ali, to mały update w sprawie TRN T200 - mają jakieś 20 godzin przebiegu (prawie wszystko w szafie) i dźwięk już znacząco się zmienił. Nie jest już taki szorstki, darcie ryja się uspokoiło, po drugim przebiegu (grają na jednym ładowaniu do 7 godzin) mocno pociemniały i średnica gdzieś się wycofała, ale po następnej nocy w szafie, wróciła na właściwe miejsce, tyle że łagodniejsza. Na słabych realizacjach dalej słychać, że albo niedomaga wzmacniacz, albo przetworniki, ale już się robi ciekawie nie tylko dla fanów chińskiej szkoły grania. "

 

Jest kilka recenzji w internecie

 

- Alpha & Delta Fit - podobno bardziej basowe, ten sam użytkownik wypowiadał się w tym temacie:

 

 

Ja wybrałęm te drugie, ponieważ lubię dużo basu, ale nie znam się, pomogłem na ile mogłem. Ogólnie poprzednie wypowiedzi o Trn też są w tym wątku.

 

Co do Alpha delta FIt  internecie jest tylko jedna recenzja + jedna opinia na amazonie. Zobaczymy jak przyjdą co to będzie :)

Edytowane przez adamw1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jutro będę miał TRN T200 oraz Yinyoo Q70 to coś skrobnę o obu parach. Na świeżo bo to będą moje pierwsze słuchawki bezprzewodowe i będę raczej sceptycznie podchodził do tematu więc myślę, że ocena będzie bardzo obiektywna i szczera do bólu :D  Jeśli będzie na co zwrócić uwagę (w pozytywach) to też pomogę ogarnąć taniej godną uwagi parę z moim kodem rabatowym z zaprzyjaźnionego sklepu na Ali :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności