Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wokółuszne słuchawki do PS4 i PC - muzyka i gry.


yoGhurrt1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Staję przed wyborem kolejnych słuchawek - tym razem stacjonarne do grania na PC i PS4. Problem w tym, że oprócz grania, chciałbym w nich słuchać muzyki.
Piszę jednak w tym dziale, żeby z widłami nie przyszli (gdy się pisze o "gamingowych" słuchawkach) jak to bywało w innych wątkach (patrząc po historii podobnych wątków).
Wracając do meritum - przekopałem się przez różne wątki, recenzje i czy chociażby poradnik audiofanatyka, ale nie mam niestety zdecydowanego zwycięzcy. Stąd też prośba o pomoc przy wyborze lub dorzuceniu jakiejś pozycji, na które wcześniej nie zwróciłem uwagi. Budżet? Miało być 300-400, ale z racji małego wyboru droższe też wezmę pod uwagę.

Co do szczegółów, którymi kierowałem się przy wyborze słuchawek:
- wokół uszne

- mikrofon (może być odczepiany lub nie), który ma rozsądną jakość dźwięku

- przewodowe

- stereo

-  miło by było jakby dodawali rozdzielacz na dwa jacki (Sennheiser i ATH mają to w zestawie) - w PC będą podpięte do Prodigy Cube Black

Na początku myślałem jedynie o zamkniętych konstrukcjach, ale ponieważ będę chciał dłużej je trzymać na głowie, a scena przy otwartych będzie większa oraz nie potrzebuję koniecznie izolacji, chętnie też wezmę otwarte konstrukcje.

 

Co po mojej stronie zostało na liście:

- Sennheiser GSP302 - tyle, że tutaj mikrofon jest średni (ale wciąż lepszy od HyperX), natomiast wg różnych opisów i recenzji charakterystyka dźwięku jest podobna do moich HD215, co akurat w słuchaniu w pomieszczeniu byłoby dla mnie ok.
- Audio-Technica PDG1 - wydają się odpowiadać moim oczekiwaniom ale cena jednak dużo powyżej budżetu.

- HyperX Cloud I - wybór z rozsądku, ale zupełnie nie mogę się do nich przekonać.

 

Edytowane przez yoGhurrt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności