Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe lub zamknięte (na miasto) po iBasso IT01 do 1000 zł (również używki) z mocniejszym basem.


Adrian97

Pytanie

Jak wyżej, cóż więcej dodać. W moich iBasso IT01 przestała grać słuchawka. Na szczęście mam jeszcze na nie gwarancję jednak jak to bywa w audiofilskiej pasji możliwe, że pójdą po naprawie do komisu - szukam więc czegoś lepszego i z mocniejszym basem. Wcześniej posiadałem jeszcze Audio Techniki M50X, ale musiałem je sprzedać - za bardzo uciskały głowę. Brzmieniowo jednak również mi odpowiadały. Co do nausznych - chciałbym aby były również w miarę wyjściowe. Nie chcę żadnych kombinacji z wymianami kabli czy zmieniać brzmienia w equalizerze - mają po prostu dobrze grać fabrycznie. Źródło: Meizu Pro 6 Plus. Gatunki: głównie rap, rnb i elektronika. Czekam na Wasze propozycje, a oto moje typy:

 

IEMy - Whizzer Kylin HE03, Dunu Titan 6, IMR R1, FiiO FH5.

Zamknięte - Marshall Monitor, Bang & Olufsen Beoplay H6. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Adrian97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Inne granie. FA7 bardziej V, mocny bas, rozrywkowe, nie tak szczegółowe jak FH5, które grają na planie jakby W. Ale za to FA7 są super wygodne, a piątki bardzo specyficzne i niektórzy nie mogą złapać na nich seala. Więc na razie mój głos na R1. Do wspomnianych gatunków ich bas będzie jak znalazł, szczególnie na czarnych filtrach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytaj jeszcze o Ikko Oh10. Bardzo fajne granie, napisalem pare słów na ich temat. Dla mnie tego miodu aż za dużo i będę się z nimi rozstawał, ale jak ktoś szuka basowych słuchawek to powinien wybierać z: FH5 (fatalna ergonomia), FA7 (za wolno i kremowo), Ikko oH10 (Vka), IMR R1Z (o nich napisano już wszystko)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym wolał R1 niż R1 Zenith. Inna sprawa drugie za tysiaka można się szarpnąć na używane IMR R2, które grają zdecydowanie lepiej. Ja mniej więcej za tyle puściłem swoje, na headfi też widziałem w podobnej cenie używki w dobrym stanie (okolice 250 backsów), więc można próbować poszukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo trzeba się pomęczyć zmienić tipsy na wszystko co się da, ja przerobiłem ok 15 par.

Krótka tulejka wymaga dużej oliwki i najlepiej spasowały te z zestawu L bas.

 

Ale może być jeszcze lepiej, wymienić kabel lub na jakąś hybrydę srebra i miedzi occ. Ja taki zestaw męczę od 2 lat.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nadszedł czas decyzji Panowie. Przypomnę tylko szybko - chcę przede wszystkim większego basu i lepszej jakości od moich iBasso IT01. Waham się między Whizzer Kylin HE03, Dunu Titan 6, Fiio FH5 i jakby dało radę to używanymi IMR, bo chciałbym się zmieścić w tysiaku. Źródło: Meizu Pro 6 Plus, gatunki: głównie rap, rnb, funk, klimaty elektroniczne - w skrócie dużo basu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności