Skocz do zawartości

Klub wzmacniaczy THX


roger987

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.monoprice.eu/collections/receivers/products/monolith-by-monoprice-thx-aaa-balanced-headphone-amplifier-featuring-thx-aaa-887-technology
 
887 w końcu do kupienia z wysyłką do naszego grajdołka
Niezmiernie jestem go ciekaw bo SMSL SP200 bardzo mi się podoba, ale chciałbym prawdziwy balans oraz 3 stopniowe sterowanie wzmocnieniem też się przyda jak się ma słuchawki o skrajnie różnych impedancjach i czułościach
Na .com dalej wisi.

Chcesz powiedzieć że sp200 nie ma bal tylko protezę?

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter Dokładnie tak jest. Lepsze, że ma takie gniazdo niż, jakby miał go nie mieć. Więcej kabli można podpiąć i posprawdzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

887 powstało po 789 i jest chyba osobnym projektem firmy Monoprice bazującym na technologii THX po prostu. A, że Monoprice lubi kopiować designy innych firm to skopiowało i ten :D

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MrBrainwash napisał:

Bardzo ciekawa integra.

No tak myślę, że w tej cenie może byč wystarczająca pewnie dla 75% wariatów na tym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 @MrBrainwash Też się nad tym Dac/ampmem zastanawiałem, brzmi bardzo interesująco, ale trzeba sprowadzać z USA :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

No tak myślę, że w tej cenie może byč wystarczająca pewnie dla 75% wariatów na tym forum....


No z opisów wychodzi na to, że hi-fi pełną gębą, więc pewnie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrBrainwash napisał:

https://drop.com/talk/35725/introducing-drop--thx-aaa-one-linear-amplifier

 

Nowy zawodnik na dropie. Jak myślicie jaka będzie cena? 


Następny? To ten poprzedni już nie miał być tak równy, że nic nigdy bardziej? Jeżeli ten jest THX AAA ONE Linear Amplifier, to ja czekam na THE ONEST!!!111!!1, który będzie tak liniowy, że poziomice będą od niego kalibrować 🙄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pabloj napisał:

A kiedy w końcu ten jeden by rządzić wszystkimi? Prrreszyssssssss


Jeden, żeby rządzić wszystkimi to od doby wisi na AudioStereo, biorąc pod uwagę za ile wisi :D Naprawdę Panowie, jestem Wami co najmniej rozczarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy w ogóle przeczytaliście tę notkę? On nie ma być lepszy, czy tam bardziej liniowy od 789 tylko tańszy. Trochę go wykastrowali i obniżyli moc. Reszta będzie rozbijać się o cenę. Drop jak to drop, kombinuje jak tu dalej zarobić, półkę wzmacniaczy do 500$ już przejęli, więc teraz celują niżej we wszystkie Shitty i inne chińczyki. Jak będzie w okolicach 200$ to mają IMO szanse.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2020 o 20:55, Elhaz_77 napisał:

 

Często jak sprzedawca nie posiada towaru na stanie, a nie chce zamykać aukcji żeby nie stracić obserwujących i pozycjonowania po prostu podnosi cenę do absurdalnej aby nikt nie kupił i czeka na dostawę. Jak wejdzie dostawa to cena wraca do normalnego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ForeseenQuasar napisał:


Następny? To ten poprzedni już nie miał być tak równy, że nic nigdy bardziej? Jeżeli ten jest THX AAA ONE Linear Amplifier, to ja czekam na THE ONEST!!!111!!1, który będzie tak liniowy, że poziomice będą od niego kalibrować 🙄

Proszę się nie naśmiewać. To jest sprzęt dla ludzi wolnych, z otwartymi umysłami. WŁĄCZ MYŚLENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Czy wy w ogóle przeczytaliście tę notkę? On nie ma być lepszy, czy tam bardziej liniowy od 789 tylko tańszy. Trochę go wykastrowali i obniżyli moc. Reszta będzie rozbijać się o cenę. Drop jak to drop, kombinuje jak tu dalej zarobić, półkę wzmacniaczy do 500$ już przejęli, więc teraz celują niżej we wszystkie Shitty i inne chińczyki. Jak będzie w okolicach 200$ to mają IMO szanse.

Moim zdaniem cena musiałaby być raczej ok. 150$, bo w okolicach 100$ jest JDS Labs Atom, Schiit Magni w paru wersjach i coś z Geshelli Labs. 200$ to by była niezła cena dla Europejczyków, ale chyba Drop zrezygnował z magazynu w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogę sie już żegnać z moim sp200, w sumie m300 też.Ciekawe czy 400 dostanie nowy lepszy potek i czy będzie full balanced

 

Edyta: ok, nie doczytałem, jest full :D

Cenowo pewnie podejdzie już pod 2.5k

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności