Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Senki M2 IEi vs Beyer iDX 120 iE vs Sony MDR-EX650AP


Stecko

Pytanie

Hej

 

Panowie mam dylemat... szukam słuchawek z mocnym basem i wyrazistą ale nieostrą góra. Ogólnie słuchawek z V'ką , takie które dają fun ze słuchania. Będzie to grało z telefonem LG V30. Wytypowałem te trzy modele. Który wg Was będzie najlepszym pomysłem? 

Sennheiser Momentum M2 IEi

Sony MDR-EX650AP

Beyerdynamic iDX 120 iE

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 minuty temu, Stecko napisał:

Hej

 

Panowie mam dylemat... szukam słuchawek z mocnym basem i wyrazistą ale nieostrą góra. Ogólnie słuchawek z V'ką , takie które dają fun ze słuchania. Będzie to grało z telefonem LG V30. Wytypowałem te trzy modele. Który wg Was będzie najlepszym pomysłem? 

Sennheiser Momentum M2 IEi

Sony MDR-EX650AP

Beyerdynamic iDX 120 iE

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Momentum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sa w promocji Aune E1 za dobre pieniążki. Czy warto dopłacić ok 150zł względem Momentum?

Czy te Aune grają dobrze dołem pasma? Mam w domu RHA 750 i zupełnie mi nie podeszły, tzn grają za lekko/zwiewnie na basie... Czy Aune to granie pokroju Ma750?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Stecko napisał:

Tylko czy będzie taki bas z telefonu Lg V30? Nie mam i nie planuję żadnego wzmacniacza słuchawkowego.

E1 grają rewelacyjnie nawet z domofonu - są łatwe jak moja pierwsza dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Stecko napisał:

Zaryzykowalem i zakupiłem Pioneer CX-8
Mam nadzieję , że spełnia moje oczekiwania...

Jak szukasz BASU to go będziesz miał, to subwoofery bas jest przepotężny, a z V30 pójdą i to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej

Dotarly do mnie cx-8
Tak jak pisaliscie Panowie, bas że hoho:) Naprawdę niezłe słuchawki. Do tego przyzwoicie zrobione. Niestety nie mieszcza mi się w uszach. Za chiny nie potrafię je sobie dobrze wcisnąć. Wypadaja mi, jakieś nieforemne mam te radary;)

Pozwólcie, że zrobię tutaj mała prywate jako że jestem nowy i nie mogę dodawać ogłoszeń...

Chetnie zamienię/sprzedam te pioneery na mniejsze aune e1 jeżeli ktoś byłby zainteresowany. Pelen komplet.

Mam również rha 750i w bdb stanie. Je rowniez mogę sprzedać lub zamienić.

Foto mogę wysłać na email.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności