Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Noise cancelling earbuds/IEMs - tanie i dobre


PsiCore

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio doskwierają mi sąsiedzkie hałasy w nocy, a zwykłe zatyczki z apteki nie rozwiązują problemu, zacząłem zastanawiać się słuchawkami dokanałowymi z noise cancellingiem.

Wiem jak to działa w słuchawkach nausznych i robi wrażenie. Podobnie jak cena... Nie inaczej jest z dousznymi znanych marek (Bose, Sony).

 

I stąd pytanie, czy są jakieś tanie i wygodne słuchawki (muszę móc spać na boku), które się pod tym względem sprawdzą? Nie mają służyć do słuchania muzyki, więc tym bardziej nie chcę wydawać fortuny.

Może coś chińskiego? Najlepiej dostępnego w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tanich, dobrych i wygodnych nie słyszałem, ale Sony WF-1000XM3 są do kupienia dzisiaj za 799 PLN (klik)

Inna kwestia, to czy da się w nich spać. IMHO słabo i tylko na wznak :) 

Innych modeli dousznych z ANC nie znam.

 

Może zamiast do sklepu, warto pofatygować się do dzielnicowego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to nie patologiczne hałasy ;) Po prostu sąsiadka pracuje czasami na nockę i najwyraźniej nie nauczyła psa zostawać samemu w domu - reszty się domyśl ;)

 

Czyli chińczyki nie wyskoczyli z niczym szokującym w tym temacie? Szkoda, myślałem, że skoro potrafią multi drivery robić nawet za 100 zł to i ogarną jakoś noise canceling :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności