Jump to content

Sony NW-A105 - Test Aktualizacja 01.12.19

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po trwającym 100h procesie wygrzewania, zapraszam na test najnowszej propozycji Sony:   Celem jest sprawdzenie SQ i pojedynek ze swoim odwiecznym rywalem (applem).   Sł

No, zawitał i do mnie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne - wykonanie, wygląd i płynność działania, wszystko super. Mocy po kablu jest niestety mało ale tego się spodziewałem - N700NC M2 i Listeny l

Każdy niestandardowy kabel / gniazdo (tzw. propriety) to dodatkowe koszty i upierdliwość 😝   Podobnie jak debilne karty pamięci Sony, tzw. Memory Stick (niech spoczywają w pokoju)  

Posted Images

Jest nowa aktualizacja 2.00.05

13 minut temu, pawkos napisał:

Jakieś odczuwalne zmiany?

Może delikatnie szybciej reaguje na przyciski boczne.

Z oficjalnych informacji podobno mają już działać aplikacje trzecie w pełnej rozdzielczości.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
49 minut temu, x X x napisał:

Oprogramowanie chińskie:

https://service.sony.com.cn/download/firm/00002876.html

Być może da się ściąnąć blokadę głośności?

38 minut temu, pawkos napisał:

Ktoś próbował?

Na najnowszym oprogramowaniu przefleszowanie łatki aktualizacyjnej nie jest możliwe. Firmweru nie próbowałem.

Edit

W linku są właśnie łatki .upg które mi przynajmniej nie działały.

Dobra... Przefleszowałem najnowszą łatkę. 0000. Zmian głośności brak :(

• 2 months later...
  • 1 month later...

Nie ma różnicy w jakości porównując do Iphona? Pytam konkretnie o Tidal.

"The NW-A105 is, essentially, an Android phone. That means that it can run any streaming music service available for this platform. However, there’s a problem, and it’s a big one. As reported by Philweb, Sony has limited the quality of audio originating from other Android applications to 48 kHz/16-bit.

That doesn’t mean that the NW-A105 sounds bad. Not at all. I’ve tried it with Spotify, Tidal and Google Music and listened to the highest quality music offered by these streaming services. All of them sound amazing. The issue is that the quality of the streaming music is similar to that offered by any smartphone with a good audio chip (any high-end smartphone, basically.)

If you generally use streaming to listen to music, you can stop reading now. There’s no reason for you to buy the NW-A105 unless you’re obsessed with the idea of carrying around a very small and specific device to listen to music when you go running or something. And if that’s the case, you’re probably better going for a smartwatch with internal memory or one that’s compatible with Spotify."

Źródło: https://gizmodo.com/sonys-first-android-powered-walkman-is-damn-compelling-1841209009