Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony NW-A105 - Test Aktualizacja 01.12.19


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam V40 i stwierdzam, że w porównaniu z V30 jest lepiej. Nawet czasami lepiej mi się go słucha niż Sony ZX300. Co do Fiio, to po spotkaniu z X5-III, stwierdziłem, że ta firma mnie nie interesuje za bardzo. Może w nowszych DAPach jest lepiej, ale niesmak pozostał.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam V40 i stwierdzam, że w porównaniu z V30 jest lepiej. Nawet czasami lepiej mi się go słucha niż Sony ZX300. Co do Fiio, to po spotkaniu z X5-III, stwierdziłem, że ta firma mnie nie interesuje za bardzo. Może w nowszych DAPach jest lepiej, ale niesmak pozostał.
Fiio chce złapać każdego kupującego za portfel, więc każdy dap może grać innaczej. Skutkiem czego jak się poszuka to coś się znajdzie bardziej pasuje.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam V40 i stwierdzam, że w porównaniu z V30 jest lepiej. Nawet czasami lepiej mi się go słucha niż Sony ZX300. Co do Fiio, to po spotkaniu z X5-III, stwierdziłem, że ta firma mnie nie interesuje za bardzo. Może w nowszych DAPach jest lepiej, ale niesmak pozostał.
Niedługo zrobię podobne porównanie V30 vs G8x :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 grał fajnie analogowo
x5 iii grał agresywnie
X7 grał tak sobie
X7 ii grał spoko
M11 gra nie fajnie ;p

Ale to moje zdanie i spory wkład mają moje upodobania, komuś podejdzie innemu nie.

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe. BTW czy u Ciebie też Neutron Player robi dziwne psikusy? U mnie jak dał wzmocnienie, to mało bębenki nie popękały. USB Player za to gra normalnie.

@retter

X5-III miał zwaloną sekcję wzmacniacza. Poza tym ja nie przepadam za dźwiękiem z czipów AK 44XX. Jakoś dla mnie zamulają, nie mają ostrości Sabre.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwagiero napisał:

Kolega ma Pioneera więc zapewne oczekuje progresu dźwiękowego.

 

Owszem, ale nie mniej istotna jak rozumiem, jest możliwość zainstalowania konkretnego oprogramowania. 

 

DAP'y najwyraźniej nadal sobie z tym nie radzą, bądź mają inne ograniczenia (vide Sony z tego wątku) :( 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zastanawia co innego, czemu moc w tym 105 jest tak przycięta? Przez to na Amazonie ma ocenę tylko 3,5/5.

I okazuje się, że ma problemy z baterią:

Letztendlich muss ich sagen, dass der mp3-Player zwar hochwertig verarbeitet und in Sachen Klang erstklassig ist, dass mich die eher schlechte Akkuleistung aber sehr stört, weil ich unterwegs sehr viel Musik und Hörbücher höre und dadurch auf einen leistungsstarken Akku angewiesen bin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wisting napisał:

Ale mnie zastanawia co innego, czemu moc w tym 105 jest tak przycięta? Przez to na Amazonie ma ocenę tylko 3,5/5.

I okazuje się, że ma problemy z baterią:

Letztendlich muss ich sagen, dass der mp3-Player zwar hochwertig verarbeitet und in Sachen Klang erstklassig ist, dass mich die eher schlechte Akkuleistung aber sehr stört, weil ich unterwegs sehr viel Musik und Hörbücher höre und dadurch auf einen leistungsstarken Akku angewiesen bin.

Niestety do odtwarzacz tylko dla wydajnych słuchawek. Kupiłem teraz KEF m100 i grają po prostu cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi dotyczące FIIO M11, co do LG to nie będę kupował kolejnego telefonu, mam Galaxy S8, nie narzekam na dźwięk, ale to nie to samo co z Pionka, nawet po BT słychać różnicę i to znaczną, nie wspomnę już o różnicy po kablu, poza tym potrzebuję coś co ma kopa, czasami lubię wstrząsnąć moją muzgownicą, są kawałki które lubię posuchać na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gourney napisał:

Jutro się wybieram do salonu Sony z Etami, bo innych ze "zwykłym" jackiem nie mam. Po tym co czytam jestem spokojny o portfel😀. A szkoda...

Jak dobrze ruszy te słuchawki. To odchudzisz portfel :P

 

Szczerze to ostatnio zacząłem słyszeć piórko pstrykające o struny gitary. Tak tylko wspominam :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2019 o 08:28, retter napisał:

X5 grał fajnie analogowo
x5 iii grał agresywnie
X7 grał tak sobie
X7 ii grał spoko
M11 gra nie fajnie 😜

Ale to moje zdanie i spory wkład mają moje upodobania, komuś podejdzie innemu nie.

- Tapatalk
 

Odnośnie X5 zgodzę się.

Z drugim się nie zgodzę (po prostu X5 III grał mocnym pierwszym planem, ale na pewno nie agresywnie).

X7-ek nie znam.

Odnośnie M11 nie zgodzę się. M11 gra bardzo fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony jest trochę jak NASA, stawia na sprawdzone, wolne technologie :D.
Myślałem nad zmianą zx300a, ale skoro ma daca po bt to nie ma sensu, skoro poza plikami słucham tylko radia internetowego i youtube.

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

U mnie też nie działa pilot w słuchawkach. Ciekawe dlaczego tak się dzieje 🤔 

Zastanawiam się czy ten walkman uciągnie takie słuchawki jak koss kph30i lub porta pro bo mają po 60 Ohm. Z tego co wiem to każdy smartfon sobie z nimi radzi... ma ktoś doświadczenie? 

Dodatkowo posiadam słuchawki bluetooth Sony Wh-1000xm2 i nie rozumiem dlaczego w połączeniu z tym walkmanem grają jakoś tak bez emocji. Np. Z galaxy s10e grają lepiej. Oczywiście LDAC w obu,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności