Skocz do zawartości

Sony NW-A105 - Test Aktualizacja 01.12.19


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, spark13 napisał:

Liczy się ilość czy jakość ? 

 

 

A dlaczego nie pmożna połączyć jakości z ilością?

Choćby tak jak w Pioneer XDP-100R czy w grajkach COWON z serii Plenue, lub HIFIMAN SUPERMINI .

Poza tym co Ci z jakości jak dźwięki z otoczenia zakłócają tą jakość, w końcu to jest przenośne pudełeczko, a nie tylko do odsłuchu w zaciszu domowym.

 

Co do blokady głośności, nie wiem jak to z nią jest, ale z tego co mi czytał ten sprzedawca to jest to w opcjach i domyślnie jest wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lowca Androidow napisał:

 

A dlaczego nie pmożna połączyć jakości z ilością?

Choćby tak jak w Pioneer XDP-100R czy w grajkach COWON z serii Plenue, lub HIFIMAN SUPERMINI .

Poza tym co Ci z jakości jak dźwięki z otoczenia zakłócają tą jakość, w końcu to jest przenośne pudełeczko, a nie tylko do odsłuchu w zaciszu domowym.

 

Co do blokady głośności, nie wiem jak to z nią jest, ale z tego co mi czytał ten sprzedawca to jest to w opcjach i domyślnie jest wyłączone.

Kupujesz słuchawki z ANC i po problemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, spark13 napisał:

Kupujesz słuchawki z ANC i po problemie. 

 

Dobre, czyli kolejny wydatek, bo słuchawki już mam, poza tym włączając ANC  zmienia się charakterystyka słuchawek.

To nie jest zabawka z 300 zł, tylko 1400 zł, nie jest to mało i za taką cenę przynajmniej ja, spodziewam się od urządzenia więcej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy jeszcze jedno, czy to pudełeczko od Sony domyślnie ma włączony wzmacniacz?
Pytam bo może te muminki w sklepie go nie włączyły, przypomniałem sobie, że jak dostałem do ręki mojego Pionka XDP-100R to domyślnie wzmacniacz był wyłączony i też grał cichutko, dopiero po włączeniu wzmacniacza dostał kopa.
Nie wzmacniacz a gain (większe wzmocnienie).
Zabawki sony tak mają, chcesz sony i moc to bierzesz coś z 4.4 tu masz więcej dostępnej mocy.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spark13 napisał:

Kupiłeś odtwarzacz za 1400 PLN nie wiedząc o nim nic? 

Jednym słowem jak kupowałeś nie myślałeś? 

Co to za personalne wycieczki 😡

 

A tak na marginesie, ANC wszystkich problemów tego świata nie rozwiązuje. Są osoby, które tego patentu w ogóle nie trawią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spark13 napisał:

Kupiłeś odtwarzacz za 1400 PLN nie wiedząc o nim nic? 

Jednym słowem jak kupowałeś nie myślałeś? 

Jednym słowem, najpierw poczytaj, apotem bierz się za prywatne wycieczki  pod moim adresem.

Gdybyś przeczytał wcześniejsze posty wiedziałbyś, że nie kupiłem, właśnie po to tutaj ppisałem żeby się więcej dowiedzieć o tym grajku.

 

 

@retter, niestety mam ograniczony wybór, to musi być coś pod androidem i to pełnym, musi mieć zainstalowane usługi google i możliwość uruchomienie Talk Backa (czytnik ekranu), jestem niewidomy.

@Marek_M co do ANC to tak właśnie mam i ja, ja tego po prostu nie trawię, zmienia on zupełńie brzmienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 
 
@Marek_M co do ANC to tak właśnie mam i ja, ja tego po prostu nie trawię, zmienia on zupełńie brzmienie.
 


Z tym ANC różnie bywa, przykładowo N700NC M2 brzmią super z ANC(domyślnie włączone i chyba nie da się wyłączyć), po kablu już nie bardzo. Jednak faktem jest, że na ogół ANC kaszani dźwięk.



Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

To może bardziej telefon i adapter BT?

- Tapatalk
 

Nie, mam Samsung Galaxy S8, nie gra najgorzej, ale jak podłączę się po BT z moim Pioneer XDP-100R to już jest ogromna różnica, jak się do Pionka wepnę kablem to już mistrzostwo świata, i jak pisałem, nic bym nie szukał gdyby nie te przeklęte zacinki po BT w Pionku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

Nie słyszałem narzekania na es100, ale tobie raczej fiio btr5 polecam, serio może być lepiej.

- Tapatalk
Dzięki.

Być może się skuszę, ale mam w związku z tym pytanie.

Czy taki wzmacniacz mogę połączyć z telefonem czy moim Pionkiem po bluetooth, a słuchawki po BT z tym wzmacniaczem? Czy jak już połączę z telefonem po BT to pozostaje tylko połączenie słuchawek po kablu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,  dzięki

Jeszcze takie pytanie techniczne, jak to wygląda pod kątem muzyki, jakości dźwięku, czy otaki DAP przetwarza dźwięk jaki otrzyma ze źródła, w tym przypadku z telefonu i jakość dźwięku jest jakby przepuszczona przez jegop układy i wychodzi inna czy taka jak źródło?

Nie mogę namierzyć gdzie to można kupić, czy to jest w ogóle dostępne w Polsce?

No i powiem, że stastanawiam się nad grajkiem również od FIO, chodzi o M11, jest na androidzie, nie wiem tylko jak z ewentualnym zwrotem gdyby mi nie zagrało, o muszę doinstalować czytnik ekranu i syntezator mowy, ale niekoniecznie musi zagadać, może nie dać rady nakładce stosowanej w urządzeniu.

Edytowane przez Lowca Androidow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lowca Androidow napisał:

No i powiem, że stastanawiam się nad grajkiem również od FIO, chodzi o M11, jest na androidzie, nie wiem tylko jak z ewentualnym zwrotem gdyby mi nie zagrało, o muszę doinstalować czytnik ekranu i syntezator mowy, ale niekoniecznie musi zagadać, może nie dać rady nakładce stosowanej w urządzeniu.

Masz prawo zwrócić towar do czternastu dni od zakupu. Na pewno mp3store nie zrobi Ci z tym żadnego problemu, a jeżeli masz możliwość wpaść do sklepu, to również powinieneś mieć możliwość odsłuchu i ewentualnej instalacji wymaganych przez Ciebie aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam w mp3store i może się uda sprawdzić to na miejscu.

Czym się różni FIIO M11 od FIIO M11 Pro?

 

Edit:

Tak się teraz zastanawiam, jak to jest.
Na poniższej stronie
https://audiotop.pl/pl/p/Mobilny-odtwarzacz-przenosny-Fiio-M11/7237
jest w sprzedaży FIIO M11, wcześniej  nie widziałem na mp3store, ale do rzeczy.
Napisałem do nich zapytanie o możliwość doinstalowania oprogramowania apk i oto co mi gość odpisał:
cytat:
Witam serdecznie,
to zamknięte oprogramowanie i nie będzie można doinstalować programu, który Pan chciałby posiadać niestety.

Teraz to już mam pod czaszką młyn.

Przepraszam, że tak nie w temacie bo to wątek poświęcony Soniakowi, ale jak już iwecie jestem niewidomy, naprawdę ciężko się tu na tym forum poruszać przy pomocy gadacza i klawiatury.

Edytowane przez Lowca Androidow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam po czasie?
Pojawiły się pilniejsze wydatki i grajek pojechał do sklepu... ale zdania nie zmieniam, bardzo fajny kurdupel.
Może za jakiś czas do niego wrócę, a póki co G7 pozostaje moim głównym grajkiem.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2019 o 15:28, Lowca Androidow napisał:

Bywam w mp3store i może się uda sprawdzić to na miejscu.

Czym się różni FIIO M11 od FIIO M11 Pro?

 

Edit:

Tak się teraz zastanawiam, jak to jest.
Na poniższej stronie
https://audiotop.pl/pl/p/Mobilny-odtwarzacz-przenosny-Fiio-M11/7237
jest w sprzedaży FIIO M11, wcześniej  nie widziałem na mp3store, ale do rzeczy.
Napisałem do nich zapytanie o możliwość doinstalowania oprogramowania apk i oto co mi gość odpisał:
cytat:
Witam serdecznie,
to zamknięte oprogramowanie i nie będzie można doinstalować programu, który Pan chciałby posiadać niestety.

Teraz to już mam pod czaszką młyn.

Przepraszam, że tak nie w temacie bo to wątek poświęcony Soniakowi, ale jak już iwecie jestem niewidomy, naprawdę ciężko się tu na tym forum poruszać przy pomocy gadacza i klawiatury.

Fiio mimo pełnego androida ,nie obsługuje aplikacji spoza zainstalowanych sklepów. Jeśli zależy Ci na odtwarzaczu z taka możliwością sprawdź no ibasso dx160. Masz możliwość pobrac sklep Google, przez preinstalowny sklep i większość aplikacji jakie sprawdzałem dziala tak samo jak na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności