Jump to content

Sony NW-A105 - Test Aktualizacja 01.12.19

espe0

Recommended Posts

Nieeeeee :( 

Nie mam dużych wymagań w zakresie mobilnego audio - swego czasu kupiłem LG V30 jako muzyczne uzupełnienie iPhona 8, ale szybko mi się znudziło noszenie dwóch cegieł, więc LG sprzedałem, co nie znaczy, że nie kupiłbym ponownie jakiegoś mobilnego grajka. Ach, to forum :D  

Teraz, marek_m napisał:

Kupiony w PL ?

Tak. Nie potrzebny mi "głośniejszy". Miałem a45 którego odblokowałem, i i tak nie wykorzystałem tej głośności. Astelle grają dla mnie na głośności 65 - 70 /120

5 godzin temu, robertos napisał:

ciekawe czy to taki A45 w nowej budzie czy jednak gra inaczej? Mocy mają chyba tyle samo

Gra trochę inaczej. Przede wszystkim scena jest szersza i ma (bardzo upraszczając) lepszy bas. Jest bardzo prawdopodobne że wzmacniacze słuchawkowe zostały te same (CXD3778GF).

• Like 1

52 minuty temu, espe0 napisał:

Jak macie jakieś sugestie co przetestować - piszcie.

Ja proszę o test Tidal Offline - czy muli / przycina / itd.

Innymi słowy czy dorównuje w tym obszarze współczesnym smartfonom czy to bardziej walka a'la DAP (przez duże De) :D 

Mnie interesuje zarówno Tidal, jak i Spotify. O Tidala już padło pytanie, więc zapytałem o Spotify.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze taka kwestia - jest w końcu usb czy dalej ten ich debilny WMPort, czy jak to się tam zwie?

4 godziny temu, Mihu83 napisał:

Mnie interesuje zarówno Tidal, jak i Spotify. O Tidala już padło pytanie, więc zapytałem o Spotify.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze taka kwestia - jest w końcu usb czy dalej ten ich debilny WMPort, czy jak to się tam zwie?

Jest USB C.

• Like 1

Każdy niestandardowy kabel / gniazdo (tzw. propriety) to dodatkowe koszty i upierdliwość 😝

Podobnie jak debilne karty pamięci Sony, tzw. Memory Stick (niech spoczywają w pokoju) :D 

• Like 3

9 godzin temu, espe0 napisał:

Jak macie jakieś sugestie co przetestować - piszcie.

Jak przebiega usuwanie plików(utworów) z karty pamięci (identycznie jak w a45 )?

Sporą ilość prądu zżera usuwanie piosenek z karty pamięci ?