Jump to content
  • 0
Defir

Słuchawki dokanałowe TW do 200zł

Question

Witam,

Szukam słuchawek dokanałowych truewireless, właściwie jedyny wymóg do żeby były dokanałowe, oczywiście żeby jak najlepiej grały i jak najdłużej wytrzymywały. Budżet do 200zł +-50zł. Znacie coś godnego polecenia? wszystkie polecane na tym forum jakie znalazłem kosztują 300+zł

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

W tym budżecie zostają np. KZ E10. Jak na swoją cenę grają nieźle. Bateria, niestety, nie trzyma zbyt długo.

• 0

Z tych co miałem:

TRN T200 - typowe dla Chińczyków V, z początku drażniąca wyższa średnica, później się trochę uspokaja. Grają trochę ponad 7 godzin na jednym ładowaniu.

Alpha & Delta Fit - ciepłe i basowe granie, trochę za dużo wysokiego basu. Grają jakieś 5 godzin na ładowaniu. Teraz wydali model Elite, który niby poprawia brzmienie, ale bateria trzyma tyle samo.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      NXEars to nieznana młoda marka, która 1 kwietnia 2020 r. weszła na rynek z trzema modelami słuchawek dokanałowych. Jednak anonimowość marki wcale nie znaczy, że stają za nią ludzie nowi w branży. Wręcz przeciwnie, jest to zespół inżynierów odpowiedzialny za dobrze znane w Polsce słuchawki marki NuForce. Tym razem, działając na własne konto, postanowili stworzyć dokanałówki charakteryzujące się brzmieniem delikatnym, niemęczącym i przestrzennym, przy czym całość ma być przystępna cenowo.
      W nasze ręce trafił najniższy model, czyli NXEars Sonata, oparty na jednym przetworniku zbalansowanym na stronę, produkcji dobrze znanej firmy Knowles. W obecnych czasach jest to rozwiązanie dość nietypowe, jak na cenę 199 dolarów w preorderze, gdzie konkurencja celuje raczej w wieloprzetwornikowe hybrydy. Ale skoro pojedyncze dynamiki zaczęły odżywać na rynku, to może jest i miejsce także dla armatur… Postanowiliśmy to sprawdzić.

I jak zwykle pełny tekst pod linkiem - zapraszam  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/nxears-sonata-recenzja/

• By Pawel_24
      Witam serdecznie,

Z góry muszę przeprosić za moją niewiedzę w zakresie sprzętu audio, jako że jestem totalnie zielony, chciałbym was poprosić o pomoc. 

Szukam słuchawek nausznych do użytku domowego  + DAC do laptopa. Całość musi się zmieścić w kwocie do 700zł. 

Do tej pory zajechałem 2 pary słuchawek Sennheiser HD201 które były podpięte zawsze jedynie do integry. Żywot 3-ciej pary niestety też dobiega końca. W słuchawkach spędzam sporo czasu (przynajmniej 8h dziennie). Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna, ale jeśli to ma jakieś znaczenie, to skupiłbym się na:

Rammstein
      https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

Rap
      https://www.youtube.com/watch?v=GbAHs3Bs8I4

Gram też teamowo w FPS’y, ale bardziej zależy mi na muzyce niż na pozycjonowaniu w grach. Myślałem nad AKG K240 Studio + FX Audio DAC-X6. Czy to byłby dobry wybór?
    • By marek_m
      Przecenione w Top HiFi z 2399 na 899 PLN 😲

Warto się nimi zainteresować ?

Dwa słowa od użytkownika mile widziane  

EDIT

"The SR9 has excessive upper treble energy and is lacking lower bass punch."

Jeżeli to prawda, to po ptakach  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy