Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne BT ok. 500 pln


Truedomel

Pytanie

Witam

Potrzebuję kupić dzieciakowi słuchawki, sam używam doków, więc pojęcie o nausznych niewielkie w związku z czym proszę o pomoc w wyborze. 

Budżet ok. 500 PLN, słuchawki nauszne bezprzewodowe z opcją kabla. 

Przeznaczenie:

bezprzewodowo spotify ze slabiutkiego zapewne smartfona Huawei lite P8, zarówno w domu jak i w terenie, muzyka to klimaty dość mocne, Slipknot itp

Przewodowo mają służyć do amatorskiego grania na gitarze elektrycznej i podpięte pod combo gitarowe Roland Cube 30, tak by dać czasem odpocząć sąsiadom 

Wymagania

No takie by w miarę przyzwoicie ogarnialy mocną muzykę, wiem, że ten huawei to duże ograniczenie, ale w przyszłości będzie jakiś lepszy telefon, jako, że słuchawki będą używane poza domem to im lżejsze, wygodniejsze tym lepiej. 

No i jeszcze pytanie o ohmy, im mniej tym lepiej gdy źródłem dźwięku smartfon, pytanie brzmi czy przy połączeniu BT sprawa wygląda tak samo? 

 

To co znalazłem sam, po lekturze w sieci to

Audio-Technica ATH- ANC500BT

Sony WH-CH700N

Sony WH-CH900N

 

900-tki teraz w euro po 500 PLN i nad nimi myślę najpowazniej, zniechęca do nich tylko info wyczytane tutaj na forum jakoby na kablu grały wyraźnie gorzej. 

 

Wolałbym uniknąć, ale chodzi też po głowie by przekroczyć budżet, jeśli powyższe niezbyt nadają się do wymienionych zastosowań 

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-M50xBT

AKG K845 BT

Używek chcę uniknąć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SR50BT do tych wymagań w pierwszej kolejności, Sony jak najbardziej spoko ale z tego co ostatnio weszłem trochę w temat(nie miałem sony na uszach), to bardziej takie funowe basowe granie.

Audio-Technica da lepszą jakość dzwięku i równe granie które będzie dobre dla gitary jak i mocniejszych klimatów muzycznych.

Z drugiej strony to pewnie sony są mniej wymagające co do żródła i mogą się lepiej sprawdzić z telefonem.

Ogólnie to dobrze się zorientowałeś i wybrałeś najlepsze modele w tym przedziale cenowym, czego nie weźmiesz to będziesz zadowolony, zobacz może gdzie najlepszą promocje znajdziesz black friday i wybierz co najtańsze.

Edytowane przez azzario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, azzario napisał:

SR50BT do tych wymagań w pierwszej kolejności, Sony jak najbardziej spoko ale z tego co ostatnio weszłem trochę w temat(nie miałem sony na uszach), to bardziej takie funowe basowe granie.

Audio-Technica da lepszą jakość dzwięku i równe granie które będzie dobre dla gitary jak i mocniejszych klimatów muzycznych.

Z drugiej strony to pewnie sony są mniej wymagające co do żródła i mogą się lepiej sprawdzić z telefonem.

Ogólnie to dobrze się zorientowałeś i wybrałeś najlepsze modele w tym przedziale cenowym, czego nie weźmiesz to będziesz zadowolony, zobacz może gdzie najlepszą promocje znajdziesz black friday i wybierz co najtańsze.

No właśnie cena przemawia za Sony 900, obawy tylko, że na kablu dźwięk odczuwalnie gorszy, co przeczytałem tutaj na forum. Te 50 tki audio technici, fuck... Wiem, że to najlepszy wybór,wiem, że pewnie na nich zakończę temat, tylko szukam jakiegoś głosu potwierdzenia, który pozwoli mi zaoszczędzić 3 stówy i powie mi że te Sony 900 są wystarczające 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak spojrzysz na to że to solidne słuchawki nauszne które będziesz miał na lata a nie jakieś doki do biegania co ci się zepsują po pół roku, to warto dołożyć moim zdaniem, za 699 dostaniesz nówki. za 800 zł dostaniesz teraz w black friday Bang&olufsen h4 na które sam się zdecydowałem lub denony gc25 które miałem na uszach i też bardzo dobrze grają, obydwa modele jednak to bardziej basowe/funowe granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności