Skocz do zawartości
  • 0

Ładne słuchawki w stylu Meizu HD50


huth

Pytanie

Hej, 

Chciałbym sprezentować komuś dość ładne słuchawki nauszne, przenośne, nieduże, najlepiej składane, ale nie łamliwe, do smartfona(mikrofon, przyciski), więc jakichś specjalnych wymagań dźwiękowych nie ma, natomiast byłoby świetnie, gdyby dało się znaleźć coś podobnego do tytułowych "eleganckich" Meizu, których niestety raczej nie dostanę nowych nigdzie. Cenowo max, ale to max 300, optymalnie byłoby 200, żeby nie byłaby to zupełna tandeta.

 

Die-Meizu-HD50-Kopfhörer-im-Test-die-perfekten-portablen-Kopfhörer-für-50€-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

poszukaj Oneodio Elysium na aliexpres. Tanie, ładne i dźwiękowo bardzo przyzwoite słuchawki BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Tu masz białe HD50

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Te co podałem przyjdą za ok 2 tygodnie a przesyłka darmowa za pomocą ASS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Nie na razie Elysium tylko, ale siostra mi skonfiskowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Kupiłeś już Oneodio Elysium ale może jeszcze ktoś śledzi ten wątek:
Składane przenośne słuchawki Audictus Achiever z mikrofonem, przewodowe:

https://sklep.hard-pc.pl/p9350,sluchawki-audictus-achiever-z-mikrofonem.html
z kuponem: BLACKWEEKEND
Z ceny 194,90 zł zrobi się cena 99,01zł.
- recenzja -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, strong6 napisał:

Mam Meizu HD50 więc zauważyłem Twój post. Podobno najciemniej jest pod latarnią ;)
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-meizu-hd50-biale-8638170528

Widziałem tę ofertę, tylko trochę mi się nie podoba jak ona wygląda, tak niska cena, a jeszcze bardziej koszt przesyłki. Jakiś AliExpress z Francji, czy co? Ale może ktoś już się spotkał z czymś podobnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
33 minuty temu, Jaro54 napisał:

Tu masz białe HD50

 

Dzięki. Tylko jakoś nie jestem przekonany do zamawiania zza oceanów. W ogóle ta wspomniana aukcja allegro pochodzi z tego sklepu: https://www.cdiscount.com/search/10/meizu+hd50.html#_his_  14EUR?? Oczywiście przesyłka pewnie wyjdzie drugie tyle. Tylko ciekawe jak miałbym to później reklamować w razie problemów.

 

Myślę teraz, że w tej kwocie albo naciągając budżet(eh), może rozejrzeć się za bluetooth...  straszne pożera czas to szukanie, więc na razie brałem pod uwagę tylko Audio-technica, mają ATH-AR3BT - choć te ciut za drogie, choć jest jakaś tania oferta oraz ATH-SR30BT - szare bardzo ładne, ale tu w ogóle nie ma opcji słuchania po kablu.

Są jakieś inne sensowne nauszne BT od ok. 300PLN w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak, obczaiłem to, z jakimiś tam kuponami byłoby 300, ale jak teraz wziąłem też pod uwagę BT ze względu na wygodę, to zaczynam się zastanawiać czy to się kalkuluje. Bo już jestem pewny, że po pewnym czasie z kablem albo pilotem będzie coś nie tak, bo wiadomo jak to jest przy używaniu na zewnątrz.

Kurczę naprawdę nie ma tańszych ładnych słuchawek portable? :P :D 

Poczytam o jakichś BT, może pojawi się nowy temat/pytanie, bo coś nie da się edytować tytułu. Może ktoś się jeszcze na prezent zrzuci i będzie budżet 400. Kurczę te ATH--SR30BT byłyby idealne, gdyby dało się kabel podpiąć(chociażby do używanego ze słuchawkami pianina cyfrowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Jaro54 napisał:

poszukaj Oneodio Elysium na aliexpres. Tanie, ładne i dźwiękowo bardzo przyzwoite słuchawki BT

Jak przeglądałem forum to trafiłem na to, ale wtedy jeszcze o BT nie myślałem. Kurcze staram się nie kupować od Chińczyków, ale ta cena niszczy... normalnie aż się chce jeszcze jakieś do domu kupić. Jak nic innego się do czarnego piątku nie znajdzie, no to wezmę, co zrobić. Tylko żeby do świąt doszło... :) 

 

BTW. A jakieś inne oneodio miałeś też?

Edytowane przez huth
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Warto dokupić etui dedykowane jest gdzie odtwarzacz lub telefon schować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Ładne to chyba Meizu HD60. Dostępne na AliExpress.

No bardzo eleganckie, oczywiście na obrazkach to wszystko jest ładne :) Ale nieskładane i rozmiarowo tak bardziej do domu/samochodu niż kobiecej torebki. 

Przypuszczam, że z jakiejś uznanej marki takie słuchawki z dotykiem, BT5.0 i wykonaniem kosztują dwa razy więcej? Masakra...

Ok kupiłem te elysium i w sumie jeszcze inne, bo co się będę ograniczał, skoro mi się nie chce kabli naprawiać(chyba dam tu za niedługo ogłoszenie ze swoim "złomem" akg, sm, mee). Teraz tylko czekać, w sumie jeden z powodów, dlaczego na ali nie kupuję. W ogóle niesamowite ile rodzajów płatności tam jest, nawet blik.  Oprócz jakichś zniżek z czarnego piątku i jakichś innych, co chyba zawsze są, to jeszcze zależnie od wyboru operatora płatności jest jeszcze dodatkowa, masakra.

 

Jak się okażą badziewne i padną szybko, to się będzie szukać porządnych. Choć pewnie podobnie wyglądające drogie marshale też w Chinach wyprodukowane... eh co za świat, czarne piątki, tygodnie, listopady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, huth napisał:

No bardzo eleganckie, oczywiście na obrazkach to wszystko jest ładne :) Ale nieskładane i rozmiarowo tak bardziej do domu/samochodu niż kobiecej torebki. 

Przypuszczam, że z jakiejś uznanej marki takie słuchawki z dotykiem, BT5.0 i wykonaniem kosztują dwa razy więcej? Masakra...

Ok kupiłem te elysium i w sumie jeszcze inne, bo co się będę ograniczał, skoro mi się nie chce kabli naprawiać(chyba dam tu za niedługo ogłoszenie ze swoim "złomem" akg, sm, mee). Teraz tylko czekać, w sumie jeden z powodów, dlaczego na ali nie kupuję. W ogóle niesamowite ile rodzajów płatności tam jest, nawet blik.  Oprócz jakichś zniżek z czarnego piątku i jakichś innych, co chyba zawsze są, to jeszcze zależnie od wyboru operatora płatności jest jeszcze dodatkowa, masakra.

 

Jak się okażą badziewne i padną szybko, to się będzie szukać porządnych. Choć pewnie podobnie wyglądające drogie marshale też w Chinach wyprodukowane... eh co za świat, czarne piątki, tygodnie, listopady...

Marshalle robi w Chinach Remax 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Marshalle robi w Chinach Remax 

No właśnie...

 

5 godzin temu, strong6 napisał:

Kupiłeś już Oneodio Elysium ale może jeszcze ktoś śledzi ten wątek:
Składane przenośne słuchawki Audictus Achiever z mikrofonem, przewodowe:

https://sklep.hard-pc.pl/p9350,sluchawki-audictus-achiever-z-mikrofonem.html
z kuponem: BLACKWEEKEND
Z ceny 194,90 zł zrobi się cena 99,01zł.
- recenzja -

Fajne, chyba je widziałem, elegancko-minimalistyczne porządne wykonanie, może i nawet by się podobały, no za stówę, to chyba i z kablem mogłyby być. Choć może to mi się podobają :P Tylko że uznaję tylko dokanałowe do ogólnego użytku, nauszne strasznie mnie męczą obowiązkowym dociskiem. Zresztą już się nakupowałem :) 

 

Ok, dzięki wszystkim za pomoc, całkiem szybko poszło.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności