Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AIAIAI TMA-2


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi słuchawkami? Aiaiai TMA interesują mnie odkąd pojawiły się na rynku, niestety nigdy nie miałem przyjemności ich posłuchać.

 

Jest masę różnych konfiguracji i ciężko na coś się zdecydować na ślepo, dlatego byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.

 

Czy inwestować na próbę w TMA-2 HD, czy może któryś model bez HD, czy może złożyć coś swojego?

 

Ciekawe jak sklepy patrzą na zwroty konsumenckie tych słuchawek - każdy element jest zapakowany w jednorazowe opakowanie foliowe. Ciekwe czy przez taką postawę producenta ewentualne zwroty są od razu zdane na porażkę, bądź przynajmniej obniżenie kwoty zwrotu...

Edytowane przez x X x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Szkoda, że nie jest powszechne. Chcesz zmienić słuchawki kupujesz nowe muszle i masz inne brzmienie. Na forum można by wymieniać się tymi co nie pasują dźwiękowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah to dobry pomysł ;)

 

Ogólnie złożyłem sobie set podobny do TMA-2 HD, czyli:

S05 - Speaker units

H04 - Headband

E08 - Earpads

C15 - Cable

 

jednak zamiast E08 (alcantara) mam E04 (pu leather) oraz H03 (pu leather zamiast mikrofibra), cena wychodzi bardzo zbliżona: 295 Euro (fabryka) vs 280 Euro (plus 8 Euro za wysyłkę). Aczkolwiek fabryczny set HD można dostać w jednym ze sklepów w Polsce w cenie 1276,94 (plus chyba wysyłka?), więc nawet taniej niż z oficjalnego sklepu:

 

https://www.skylarkmusicstore.com/pl/sluchawki-dj/aiaiai-tma-2-hd

 

Wersja z bt w tym sklepie, czyli TMA-2 HD Wireless kosztuje 1518,46:

 

https://www.skylarkmusicstore.com/pl/sluchawki-dj/aiaiai-tma-2-hd-2

 

Pozostało poczekać na opinie potencjalnych użytkowników.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea fajna, ale wykonanie mocno plastikowe. Słyszałem/czytałem o powszechnie pękających pałąkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Andrewek napisał:

Słuchałem ich kiedyś i pamiętam, że brzmienie mocno zależało od padów - na jednych było ok, a na innych bardzo źle.

A pamiętasz jakich słuchałeś? ;)

 

Edit:

Wrzuciłem do koszyka zestaw za 280 Euro i wychodzi, że przesyłka jest darmowa.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ALTON napisał:

W maju tego roku będąc na krótkiej majówce znalazłem AIAI TMA2 na słupku w takim stanie jak na zdjęciu :) Odrestaurowałem, wymieniłem pady i grają po prostu OK. Żadnej rewelacji. 

aiai.jpg

 

MISTRZ :D

 

Proszę o więcej konkretów, m.in. jakie masz tam bebechy, jak to gra, i czy ewentualnie byś nie podesłał na odsłuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@x X x

 

Trafiłem przypadkiem ale coś napiszę :)

Producentem czy DJ'em nie jestem, słuchu świetnego również nie mam ale kupiłem na Black Friday TMA-2 HD Wireless (S05, H05, E08, C1) w cenie 1k~ i przyznam, że dźwięk jest niesamowity, precyzyjny i czysty ale brakuje odrobiny basu. Grają głośno i długo, ładowanie na full chwila moment. Nie żałuję wydanych pieniędzy i gorąco polecam, jednak regularna cena 1,5k+ jest mocno zaporowa.

 

Dodatkowo powiem, że rok wcześniej zakupiłem basic wersje TMA-2 All-round + E04 = w porównaniu do nowego modelu są wiadomo gorsze ale dają radę jak za 0,5k.

Skórzane duże gąbki ok ale uszy się pocą :[

 

 

https://www.dropbox.com/s/0ty5pmvywjg1uln/IMG_9029.jpg?dl=0

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności