Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co z Black Friday w MP3Store?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomcie już bo tu ludzie już się zdążyli wypsztykać z kasy u konkurencji :)
Budżet nie z gumy.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Państwo Środka skorzysta :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, u nas nie ma żadnego Black Friday, a już Black Weeks to jakaś paranoja. Ceny sztucznie podbite, kolega z biurka obok dwie rzeczy zostawił na karcie sprzed jakiegoś czasu w jednym sklepie i co? Na BF jest drożej niż wcześniej. Dobre ceny można upolować na rynku wtórnym albo wyprzedaż/outlet/lombard.

A po za tym jak sama nazwa wskazuje, jutro jest piątek :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na konkretną rzecz. Jej cena normalna 599 PLN. Dziś BF ogłosili cena zrobiła się 629 PLN za to przeceniona z 999 PLN. To jest u nas norma. Głupi człowiek pójdzie po omami go magia cyferek. Sam się tak zrobiłem nie raz. Zdecydowanie wole polować na okazje/rabaty/promocje konkretne niż mega akcje typu hurra sprzedamy każde ****o. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, WojtekC said:

Polowałem na konkretną rzecz. Jej cena normalna 599 PLN. Dziś BF ogłosili cena zrobiła się 629 PLN za to przeceniona z 999 PLN. To jest u nas norma. Głupi człowiek pójdzie po omami go magia cyferek. Sam się tak zrobiłem nie raz. Zdecydowanie wole polować na okazje/rabaty/promocje konkretne niż mega akcje typu hurra sprzedamy każde ****o. 

 

Amen. No to czekamy na te Wasze BF oferty teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja je ustalam. Tak na szybko co dostałem z centrali:

Radsone Earstudio ES100 - 429zł , promo 349zl
Cowon U7 32gb gold/black - 329zł, promo 259zl
Fostex HP-A4BL - 1849 , promo 1349zl
SoundMAGIC P55 - 499zl , promo 399zl
SoundMAGIC ES20BT - 99zl , promo 69zl
FiiO UBTR - 119zl , promo 90zl
Phiaton BT 120NC  -299zl ,promo 249zl
SMSL M8a - 1149zl , promo 799zl
Questyle QP1R - 2999zl, promo 1699zl
Edytowane przez WojtekC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BF oto chodzi, żeby wyprzedać zbędne rzeczy z magazynu przed nowym rokiem. Dlatego na początku to były starsze rzeczy, ale na dużych przecenach. Jak się zrobiła moda to wszyscy starają się pokazać, że coś mają na BF, ale obniżki kilkuprocentowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, WojtekC napisał:

A dlaczego na forum? Jest telefon, jest @ i jest chat. 

 

A w takim razie kto na forum reprezentuje Warszawę? Maila pisałem niedawno na Działdowską i bez odpowiedzi. 😕 Ale nie mam pretensji, wiadomo, ludzka sprawa. Też pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że ludzie którzy pracują w oddziałach mają co innego do roboty niż zaglądanie na bądź co bądź dość nieformalne forum. Nie sądzę aby to należało do ich obowiązków.

Telefon, mail do oddziału, wizyta. Raczej nie oczekiwałbym tutaj odpowiedzi w "terminowym czasie". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rotgut napisał:

 

A w takim razie kto na forum reprezentuje Warszawę? Maila pisałem niedawno na Działdowską i bez odpowiedzi. 😕 Ale nie mam pretensji, wiadomo, ludzka sprawa. Też pytam z ciekawości.

 

@MP3store WAW

Nie do odgadnięcia ;).

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, timecage napisał:

 

@MP3store WAW

Nie do odgadnięcia ;).

Meh, jakby się udzielał tyle co @WojtekC to bym się domyślił. ;)

 

10 minut temu, Nicodem napisał:

Pamiętajcie, że ludzie którzy pracują w oddziałach mają co innego do roboty niż zaglądanie na bądź co bądź dość nieformalne forum.

 

Nie wiem, czy nieformalne, skoro każde promo krąży wokół promocji albo warunkiem korzystania jest bycie uzerem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Rotgut napisał:

Meh, jakby się udzielał tyle co @WojtekC to bym się domyślił. ;)

 

 

Nie wiem, czy nieformalne, skoro każde promo krąży wokół promocji albo warunkiem korzystania jest bycie uzerem na forum.

 

Raczej nie trzeba być "uzerem" aby korzystać z promek. 

Warszawa to najbardziej oblegany sklep. Nie zobaczycie sprzedawcy na forum. Czas odpowiedzi na @ tez długi. Jest jednak czat obsługiwany na bieżąco, jest telefon (jeśli Patryk nie odbierze zostaniecie przekierowani do innego sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności