Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gdzie można zobaczyć MPMana?


juby456

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że pytasz o CS200?

 

- tylko poziom.

- jeszcze go nie słyszałem.

- ciężko powiedzieć, jak zrobię fotki CS200 od środka, będzie można myśleć do czego go porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ładowanie only przez USB. Ale i mogę podać wymagania jakie ładowarka sieciowa z USB powinna spełniać - bo jak sądzę na oryginalną za 69 zł niewiele osób się skusi (oryginalną ale nie od MPMana)

 

W piątek postaram się zajrzeć "pod spódnice" w CS200 i CS157.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sklep.devilnet.pl/go/_info/?id=241

 

tutaj też już jest :)

zacząłem zastanawiać się poważniej nad tym playerem, dotychczas w planach był meizu m6 2gb ale ten jest o 200zł tańszy a ja audiofilem nie jestem :D

szkoda, że wyświetlacz jest o 0,4'' mniejszy

 

jak ktoś miał w zasięgu ręki ten playerk to niech da znać co w trawie piszczy :)

jakość dźwięku/video, wytrzymałość baterii, menu i ergonomia itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra podobnie do MPIO. Brak mu wyraźnego basu, który jest jak by w tle. Jest mocny, ale jak by z boku. To samo mam w MPIO.

 

Meizu w życiu nie słuchałem. Zwyczajnie nie jest to playerek który ma rywalizować z irivere czy cowonem. bardziej atakował by segment w kierunku MPIO - choć tu mu brakuje jeszcze.... jest to mimo wszystko low-end. Jeśli ktoś myśli o wydaniu sporej sumy na słuchawki, to nie będzie player dla niego, jeśli chce mieć sporo muzy i MX400 - nie jest źle.

 

 

ps. póki co pokochałem tetrisa z CS200. Muzyka + tetris i (co dość ciekawe) na około ~6 godzin* może być fajnie :))))

 

 

Tyle wyszedł łączny czas pracy tego sprzęciku przy słuchaniu muzyki i ciągłym graniu czyli LCD is ON. Więc jak by samo audio zapodać to może by doszedł do 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AVI

2. nie

3. Dane pliku po przekonwertowaniu, jakość Hi: szybkość klatek: 18 na sekundę

 

 

Właśnie "ripuje" do jakości LOW cały film "GSH" zobaczę ile zajmować będzie.

 

 

EDIT:

 

W wersji low. Film który początkowo zajmował 699 MB po konwertowaniu do jakości LOW (która według mnie spokojnie styka) zajmuje 523MB. Biorąc pod uwagę, że player z video trzyma około 4h, film ma 1,5-2h to ładujemy dwa filmy i jeszcze mamy 1GB wolnego. Męczące jest natomiast wgrywanie. Jedna 4,8-5MB/s to nie jest marzenie kinomana ;)

 

 

ps. może przygotuje jakiś debiut reżyserski, wstępnie już nagrałem, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sądzę. Konwerter przygotowuje odpowiednio plik, to jest głębszy proces konwersji niż sądziłem na początku. Obraza obraz o 90 stopni.. a iriverter tego nie robi wiec film będzie pewnie odtwarzany pionowo zamiast poziomo.

 

 

 

 

ps. nagrałem filmik 6:27 może go zrzucę do kompa i puszcze w sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności