Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie dobrze grające słuchawki TWS warto wybrać? Max 1000zł


cross099

Pytanie

Cześć,

 

Po przygodzie z przerwywającym dzwiękiem w Creative Outlier Gold postanowiłem chwile odczekać i wrócić do tematu słuchawek TWS.

 

Zakupiłem nowy telefon który nie ma teraz gniazda jack i szukam jakiś słuchawek, które będą uzupełnieniem nausznych Sony WH-1000XM3.

 

Szukam więc przyjemnie grających słuchawek TWS do Oneplusa 7T Pro.

 

Słucham ogolnie wszystkiego od Rocka poprzez metal elektronikę po klasykę i pop. Moje odczucia to na pewno mało wygodne przyciski w Creativach. Moimi wymaganiami było jak najdłuższe granie na baterii  i APT-X. Jednak o takie połączenie dość ciężko na początku chciałem przeznaczyć max 400zł na te słuchawki. Teraz mogę troche dorzucić. 

 

Odsłuchałem Sony WF-1000XM3 i Samsung Galaxy Buds (tutaj nie czuje się zachwycony pomimo dobrych opinii w internecie) po Creativach. Ale może są lepsze alternatywy? Czytałem o Melomania 1 od Cambridge Audio, Soundcore Liberty 2 Pro o Sennheiser Momentum In-Ear Wireless oraz o Mavin Air XR, ale przez problemy z dostępnością takich słuchawek do odsłuchu mam problem z wyborem.

 

Byłem zdecydowany na WF-1000XM3 ale jednak wolę się podpytać czy ktoś z nimi obcował dłużej i miał porównanie do innych słuchawek?

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wyborem takich słuchawek? Nie oczekuje od takich słuchawek analitycznego sposobu grania, ale też chciałbym, aby jakość audio była bardzo dobra. 

 

Cena jaką mogę przeznaczyć to max 900-1000zł. 

 

Proszę o pomoc i dziekuję za opinie.

 

 

Edytowane przez cross099
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja niedawno upolowałem te Sony w Media expert za 670zl dzięki jednemu z naszych forumowiczów. Jeśli zależy Ci na ANC to he polecam i w tej cenie co kupiłem to trudno znaleźć coś lepszego.
Może znów na Black Friday strzelą taką cenkę.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem wiem, były w takiej cenie bo też wrzucałem tę ofertę na stronkę z promocjami. Tylko własnie facham się czy są one warte tej ceny. Ile trzyma Ci bateria w takim standardowym użyciu? Można wyłączyć noise canceling? I  czy brak APT-X nie przeszkadza na dłuższą metę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

One nie grają tak dobrze by było słychać różnicę między kodekami :)
Bateria niestety słabo - 4h jakoś i trzeba ładować. W ANC I głośnosc wysoka.

ANC możesz wyłączyć jak i równiez mieszać ilość dźwięku z zewnątrz która ma wchodzić.
Apka bardzo ok.



pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie warto pakować tyle kasy za TWS. Ta gałąź jeszcze się rozwija i to w bardzo szybkim tempie. Kup sobię coś do 2-3 stówek, myślę że więcej nie ma sensu. Miałem te Sony WF i grały spoko. Myślę że ich wysoka cena bierze się z dwóch rzeczy: bo to marka Sony i dobre ANC. Sam używam QCY QS1. Jakość wykonania pudełka jest słaba, ale się nie rozpada. Same słuchawki już wyglądają lepiej i dzwięk też jest zadowalający a kosztują w okolicy 60zł. Z minusów to czasem lewa słuchawka się rozłączy na sekundę, ale nie jest to nadmierne, w tej cenie można to wybaczyć. 
Jeśli teraz miałbym kupować TWS to były by to Edifier TWS5 albo FiiO EW1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, roger987 napisał:

Pytanie czy te Soniacze dają radę.

Średnio. Niby spoko, ale nie za tę cenę. Jakość materiałów na wysokim poziomie ale nad dzwiękiem muszą jeszcze popracować choć są dość naturalne i nie dudnią basem jak model nauszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, zastanawiam się nad słuchawkami tws i mam 2 typy
Edifier Tws5 bądź Creative outlier air.
Co wy na to? Bądź coś innego w tym przedziale.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do mnie dziś dotarły TRN T200 TWS. Za ok 34 $ to wg mnie bardzo fajne granie, dobra izolacja, aptX i 6-7 godzin na jednym ładowaniu. Nie widzę potrzeby wyrzucania kasy na droższe, może za rok dwa, ale obecnie takie jak te T200 są optymalne

A wg @Inszy będą lepsze po wygrzaniu, a mam zaufanie do niego, więc będzie jeszcze lepiej. No chyba że ktoś ze względu na prestiż potrzebuje japkowych lub tym podobnych, ja nie potrzebuje, nie ważna firma, ważny dźwięk

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności