Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki dokanałowe? SOUNDMAGIC/XIAOMI 100-200zł


AvIataN

Pytanie

Witam,

 

Jakie wybrać słuchawki z mikrofonem, aktualnie celuje w :

 

SoundMAGIC E10c lub Xiaomi Mi In-Ear Pro HD

 

Słucham muzyki Trance, kawałków chillowych jak i z mocniejszymi ujęciami również, trochę hip-hopu, ogólnie bardziej muzyka elekroniczna, choc klasyki/lajtowych chillowych otworów tez lubię posłuchać.

Byłby używane rownież do rozmów. Aktualnie posiadam telefon Xiaomi Mi5.

 

Które z wyżej wymienionych byłyby lepsze bądź jakie inne polecicie w tym bądź podobnym zakresie cenowym ?

 

Dodam jeszcze ze posiadam Fiio E07k którego aktualnie mam podpiętego pod PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Dirac MK2 są bardziej rozrywkowe,  trochę mocniej podkreślają bas i wysokie tony. E3 z kolei są równiejsze, z bliższą średnicą. 

Oba modele są muzykalne i lekko ocieplone, więc można dłużej słuchać bez zmęczenia. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Inszy napisał:

Ja bym brał Sonicast Dirac MK2.

 

Ok obczaje dzięki :) a jakies inne propozycje by były już do tej kwoty 200zl o ile warto dopłacać ? Ktos coś ? 

 

Muzyka głównie Trance Uplifting, Vocal Trance, Progressive, Psy Trance, mocniejsze festiwalowe kawałki równiej, House, Hip Hop, ale i również muzyka klasyczna/filmowa/chillowa

 

 

Czytając opinie chyba jednak zdecyduje sie na te Sonicasty z tym że macie jakieś polecony sklep? Na allegro nie ma znalazłem model Sonicast Direm E3 DriverSF dużo osób kupowało cena jest taka sama, jaka jest różnica pomiędzy tymi modelami ? Ponadz model na 2020 :

https://allegro.pl/oferta/sonicast-direm-e3-driversf-z-mikrofonem-model-2020-8654891182?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

I jeszcze miałbym pytanie jaki przewód będę potrzebował a żeby podłączyć te słuchawki z mikro pod Fiio e07k które mam podpięte pod PC'ta tak żeby podłączyć wszystko pod kompa i działał również mikro ?

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Inszy napisał:

Dirac MK2 są bardziej rozrywkowe,  trochę mocniej podkreślają bas i wysokie tony. E3 z kolei są równiejsze, z bliższą średnicą. 

Oba modele są muzykalne i lekko ocieplone, więc można dłużej słuchać bez zmęczenia. 

 

Ok dzięki za info, póki co decyduje sie na nie, choć i tak musiałbym wziąć te E3 tylko takie są dostępne aktualnie ale to i tak dopiero po 27.11 na allegro, bo urlop mają tak że narazie się wstrzymam z zamówieniem jak ktoś to rozważę wszelakie inne propozycje :)

 

I prosze jeszcze o poradę kogoś co do wcześniejszego pytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, AvIataN napisał:

I jeszcze miałbym pytanie jaki przewód będę potrzebował a żeby podłączyć te słuchawki z mikro pod Fiio e07k które mam podpięte pod PC'ta tak żeby podłączyć wszystko pod kompa i działał również mikro ?

Jak by ci się udało dorwać Creative HS930 to one w zestawie mają taki kabelek, że jack ze słuchawek ( z mikrofonem musi być kabel) wpinasz a z drugiej strony masz dwa jacki osobno na mikrofon osobno słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Jak by ci się udało dorwać Creative HS930 to one w zestawie mają taki kabelek, że jack ze słuchawek ( z mikrofonem musi być kabel) wpinasz a z drugiej strony masz dwa jacki osobno na mikrofon osobno słuchawki

 O takie coś chodzi ?

https://allegro.pl/oferta/vention-splitter-jack-3-5-2x-jack-3-5-ferryt-7775829114?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

I jeśli tak to Fiio podłączam pod USB do PC i dopiero słuchawki pod Fiio i to w tym wypadku przez tą przejsciowke jak podłączę przez ten rozdzielnik wejście słuchawek pod Fiio a drugi od mikro bezpośrednio pod kompa to będzie śmigać mikro z słuchawek że wszystkim? O ile w ogóle zasięg kabli wystarczy żeby tak podpiąć ;D 

 

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
56 minut temu, Inszy napisał:

Ten rozgałęźnik nie obsługuje mikrofonu.

 

Jak nie ja jest rozdzielnik pokazany na jack osobno na słuchawki i mikro. Jak możesz to podeślij w takim razie aukcje z przejsciowka która według Ciebie to obsłuży, żeby dodatkowo jak najsprawniej puścić taki zestaw przez Fiio podłączonego po USB do PC..

 

I chodzi mi o ten mikrofon wbudowany w pilota w Sonicast E3 które zamierzam kupić na chwilę obecną nie żaden całkiem osobny..  Tak żeby działał też przy kompie jak podłączę słuchawki, a nie tylko na telefonie podczas rozmów.

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 22.11.2019 o 07:54, Inszy napisał:

Oczywiście masz rację, ten rozgałęźnik zadziała tak jak chcesz. Pisanie gdy oczy się zamykają, nie jest najlepszym pomysłem ;) 

 

Hehe w porzadku :) Jakies inne do tej ceny polecisz czy zdecydowanie te beda najlepsze do tego co potrzebuje ?

 

Kupiłem Sonicast Dirac E3 i POLECAM w 100% tym bardziej jak ktoś nigdy wcześniej nie miał do czynienia z lepszymi, różnica jest kolosalna, świetnie grają :)

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności