Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

DragonFly Black + DT 150 / DT990 PRO 250OHM


piotrek86

Pytanie

Witam, czy czarna ważka będzie w stane napędzić słuchawki dt 150 albo 990 pro 250ohm? zastanawiam sie nad zakupem jednych albo drugich, jestem w posiadaniu czarnej ważki ale nie chce wyrzucić siana w błoto.CZy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim połączeniem albo może ocenić jak to sie sprawdzi? słuchany będzie głównie metal wszelkiej maści, dużo hc/punk, prog rocka i jazzu.Kwota maks 600zł

Edytowane przez piotrek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, Rafacio napisał:

Co jest podbite w 271???

Spox, pomyliło mi się, wyższy bas nie jest podbity, ale jest roll off na niskim, stąd wrażenie podbicia. Aczkolwiek z tego, co pamiętam, a na wykresie tego nie widać, to chyba bas w okolicach 100hz był lekko podbity. ;) Co nie zmienia faktu, że K371 grają szerszym pasmem, z większą rozdzielczością i są warte sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Welurów bym nie zakładał, bo prawdopodobnie skaszanią dźwięk, na stock'ach grają dobrze, więc nie ma sensu kombinować. Uszy też nie pocą się tak mocno, jak np. w MDR-1A czy jakichś zamkniętych BT.

 

Mi one grały, jak K550 z mocniejszą podstawą basową, nie są tak anemiczne i analityczne, jest lepsze dociążenie środka, scena oczywiście mniejsza, ale i tak dobra, jak na taką małą konstrukcję i zamkniętą budowę.

 

Wygoda bardzo dobra, pady głębokie, pamięciowe i miękkie.

 

@Karmazynowyje ma, to może skoryguje powyższe. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, piotrek86 napisał:

bo ponoć dobrze sie zgrywają z blackiem

Komuś może tak, ale tobie niekoniecznie.

5 godzin temu, piotrek86 napisał:

albo dokładam do MSR7

Ja z ulgą pozbyłem się ad900x. Straszne słuchawki jeśli chodzi o soprany. Absolutny dramat. Może w zamkniętych lepiej to wygląda. Wyższe modele takie bezpłciowe mi się wydały, ale z 900 to dramat z którym prawie na bieżąco jeszcze jestem. Uważaj na słuchawki tejże firmy jednak.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 minut temu, Rafacio napisał:

Komuś może tak, ale tobie niekoniecznie.

Ja z ulgą pozbyłem się ad900x. Straszne słuchawki jeśli chodzi o soprany. Absolutny dramat. Może w zamkniętych lepiej to wygląda. Wyższe modele takie bezpłciowe mi się wydały, ale z 900 to dramat z którym prawie na bieżąco jeszcze jestem. Uważaj na słuchawki tejże firmy jednak.

Dramat, to są ATH-W5000 za 6888 zł.

Nie wiem ile Jego-Mościowi sypnęli za reckę, ale na ostatnim AVS przekonałem się, że one nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dramat, to są ATH-W5000 za 6888 zł.
Nie wiem ile Jego-Mościowi sypnęli za reckę, ale na ostatnim AVS przekonałem się, że one nie grają.
Grajo ale od średnicy do sopranów ;D
Niżej brak ;D

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakupiłem MSR7, mam już ponad 50h odsłuchanych.Wrażenia? Czarna ważka+te słuchawy bania roz___na, pozytywnie rzecz jasna.Od razu na wstępie katowałem je death/brutal death.Nic si nie zlewa, nie trzeszczy, nie kłuje w uszy.Bas jest dla mnie idealny czyli lajtowy bez dudnienia.Żeby nie było, że słucham tylko młucenia to następnie przyszła kolej na Camel.Tutaj odpłynełem całkowicie, rzeczy których wcześniej nie słyszałem tutaj dały o sobie znać.No jestem mega zadowolony, wracam z roboty, nawet mi sie nie chce jeść obiadu bo siadam zakładam sluchawki i odjazd.

Edytowane przez piotrek86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będę zakładał nowego tematu a więc zapytam tutaj.Mam już MSR7 które grają świetnie jako stacjonarka z df blackiem.Teraz chciałbym jeszcze pod nie jakiś odtwarzacz przenośny do maks 600zł.Coś co mi sie może nie idealnie ale jednak dobrze zgra z tymi słuchawkami.Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak gra Ci dobrze z DF Blackiem, to nie kombinowałbym i poszedł w podłączenie Dragontailem lub innym OTG do telefonu. Jeżeli musi być odtwarzacz, to pewnie coś cieplejszego, co trochę zrównoważy naturę MSR7, ale co to by miało być, to już ktoś bardziej w temacie musi powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności