Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Instrumental ze świetnymi wrażeniami scenicznymi


Rakos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Otóż ostatnimi czasy totalnie wypaliła mi się przyjemność ze słuchania utworów muzycznych z wokalem i przeszedłem w zdecydowanej większości na muzykę instrumentalną. Potrzebuję właśnie jakieś porządne albumy gdzie prezentacja całej sceny stoi na wysokim poziomie, aby również wykorzystać potencjał całkiem holograficznego sprzętu.
Albumy, które mi się bardzo podobają:

  • Explosions in the sky - The wilderness
  • Explosions in the sky - The Earth IS Not A Cold Dead Place
  • Clem Leek - Rest
  • Clem Leek - America
  • Luca Stricagnoli - What If?
  • Lorn - Remnant 

Za każdą udzieloną pomoc bardzo dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, kolejny udający się w stronę Post Rocków :D

Od siebie dodam może kilka losowych albumów z pamięci:
1. Godspeed You Black Emperor i ich EPka Slow Riot for New Zero Kanada (jak się spodoba to musowo Lift Your Skinny Fists Like Antennas to Heaven)
2. Polskie Tides From Nebula i ich Safehaven (najnowsza płyta też spoko, ale IMHO o level niżej niż ta polecana)
3. Ok, jak było TFN, to może jeszcze Spoiwo (aktualnie jedna płyta na koncie, teraz sklejają drugi krążek)
4. Podążając polskim wątkiem na wyspy można się nadziać na 65Daysofstatic, ale tutaj z albumami jest różnie, bo chłopaki miotają się od Math Rocka, poprzez muzykę Glitch i inne elektroniki. Z czystym sumieniem polecę płytę koncertową Escape From New York.
5. Spacerując dalej wpadniemy na nieistniejący już zespół Maybeshewill i płytkę... może płytkę I Was Here for a Moment, Then I Was Gone (ogólnie wszystkie płytki)
6. No to hop do Szwecji i możemy usłyszeć pg.lost - uwielbiam ich płytkę Versus
7. Z Wikingami do Ameryki, a tam Russian Circles :) Która płyta? Hmmmm Geneva? Memorial z gościnnym występem Chelsea Wolfe? 
8. Śladem bomb atomowych trafiamy do Japonii gdzie posłuchamy grupy Mono i ich muzyki z For My Parents na czele. 

Mogę tak długo, ale... może jeszcze polecę przejrzeć listę wydawniczą Pelagic Records ;]  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności