Skocz do zawartości

Fm Transmiter.....


link_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakupić FM transmiter. Potrzebuję pomocy w wyboże. Może ktoś już jakiś używa i poleci. Chodzi mi głównie o dobrą jakoś dzwięku. Posiadam Irivera h120. ( Tak przy okazji, ktoś ma jakiś pomysł gdzie mogę zamontować swój odtwarzacz w samochodzie?! Audi A4 97r)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz orginalne radio? Jak tak to kupuj kasete adapter. Ja mam Audi A3 i orginalne naglosnienie i podlaczam mp3 przez kasete adapter i naprawde swietnie to brzmi. Wszyscy narzekaja na kasety, ale tak naprawde to liczy sie sprzet: mp3, radio, glosniki kaseta to tylko taki szczegol:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ;) Ja mam z pewnego serwisu aukcyjnego, którego nazwy nie podam :P takowy transmiter FM. coś na ten wzór. Jak wrażenia ?? Naprawdę fajna zabawka. Zasięg w domu gites, transmiter w łazience, a sygnał łapie w każdym pokoju. W aucie niestety bywa różnie. Kabelek którym łączymy transmiter z mp3 playerem robi za antene i w praktyce trzeba go odpowiednio skierować tak aby był dobry odbiór. Jak złapiemy dobry sygnał to jakościowo jest super zadowalająco. Jakość lepsza niżli z kasety, choćby dlatego, że pasmo przenoszenia napędu kasetowego zawiera się w granichach 40-13000Hz (czyli kicha straszna). Sygnał radiowy ma znacznie szersze pasmo. Co do wyboru częstotliwości, w transmiterze można ją zmienić co 0,1 MHz (miodzio). A jak wygląda nakładanie się sygnału transmitera na sygnały radiowe ?? Sygnał transmitera w 100% się na nie nakłada. Wystarczy włączyć transmiter a radio np. Zet jest wyciszone w 100%. Może i słychać delikatny szum, ale po puszczeniu muzyki go nie słychać... Głośność w T10 ustawiam powyżej 20/40 żeby za głośno radia nie ustawiać (wtedy mniej szumi). Ogólnie polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności