Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell & Kern SA700


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niestety nie znam SP1000 i SP2000, ale Cube i SA700 grają zdecydowanie lepiej z 2,5 mm niż 3,5 mm. Patrząc na fotkę mam podejrzenie, że korzystałeś z 3,5 mm (jednak dwie kostki vs jedna robi dużą różnicę). Jeśli masz taką możliwość polecam spróbować. Natomiast nie sądzę, aby SA700 zbliżył się jakością do flagowców, to by oznaczało że Ak źle wyceniło swoje produkty.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam SP1000 i SP2000, ale Cube i SA700 grają zdecydowanie lepiej z 2,5 mm niż 3,5 mm. Patrząc na fotkę mam podejrzenie, że korzystałeś z 3,5 mm (jednak dwie kostki vs jedna robi dużą różnicę). Jeśli masz taką możliwość polecam spróbować. Natomiast nie sądzę, aby SA700 zbliżył się jakością do flagowców, to by oznaczało że Ak źle wyceniło swoje produkty.
Jest różnica po balansie ale nadal mam uczucie, że to tylko namiastka tego co mogliby z tej technologii "wycisnąć"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Ze sprzętów AK to chyba jedynie urządzenie, które gra po tej "masywniejszej" stronie. Mnie osobiście urzeka synergia ze słuchawkami które grają po jasnej stronie mocy.

Inna sprawa, że nie mam zbyt dużych doświadczeń jeśli chodzi o DAP. Miałem/słuchałem tylko SR25, Dx220 apm 1/8/9, SP1000M, M6, Cube. Intryguje mnie SE200.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Słucham SA700 do @Jaworrr-a.  Pierwsze wrażenia z Ether C Flow / 2.5:

- scena wysoka, ale nie szeroka ani nie głęboka,

- granie gładkie ale chyba mi trochę brakuje faktur

- za to wygładza niedoskonałości gorszych nagrań

- granie analogowe, bez żadnych cyfrowych naleciałości / ostrości

- bardzo fajne nasycenie barwy

- ciut brakuje mi ostrości na górze, wysokie są jakby lekko przydymione

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, słucham plików. Spróbuję potem Tidala ale do niego mam mniejsze zaufanie (jakość się może zmienić w zależności od pory dnia i wiatru).

W Etherach C Flow miałem wkładki "czarne / twarde" z moda 1.1 dobre do Hugo2. Na Cube Kann lepiej mi pasowały te "czarne / miękkie", a na SA700 całkiem je wyrzuciłem żeby wydobyć faktury. Ciut pomogło, ale i tak jest zbyt "aksamitnie" i gładko jak dla mnie.

Bas jest fajny - dociążony (choć nie tak jak na Cube Kann), czasami mu brakuje prędkości ataku (np. na B&W - Chris Jones - Long Time After You're Gone) i czasami się trochę zlewa (np. koncówka Cranberries - Zombie).

Edytowane przez konrad_a
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

@Jaworrrjaka najnowsza wersja TIDAL xapk działa na Twoim SA700?

Widzę, że TIDAL AK dalej nie działa :(

@Jaworrrpożyczył mi swojego Kałasza więc odpowiadam za niego. W tej chwili widzę tu wgranego Tidala 2.30.2 i działa ok.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał:

@konrad_a ja jestem ślepy czy tam są tylko apk?

 

Sorki, ja się nie znam na AK. To nie ma być APK? Na iBasso DX200 wgrywało się APK i było ok..

Z Kałasza wytargałem taki plik: 

TIDAL Music Hifi Songs Playlists Videos_v2.30.2_apkpure.com.xapk

Chcesz go?

---

Mam w domu wifi mesh TpLink Deco. SA700 nie potrafi się przełączać między routerami. Szkoda.

Tak, na Tidalu scena jest inna niż na plikach tak jak sugerował @Jaworrr. Jest szersza i fajnie trójwymiarowa z przodu /z boku głowy, ale nie ma tych warstw planów co Kann Cube.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Tidala na Alpha to 2.34.0 (1017) xapk. Ma oznaczenie apkpure.com.

Działa, offline jest. Próbowaliście 2.40 instalować ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności