Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell & Kern SA700


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, all999 napisał:

No, ładny jest.

I drogi.

U AK zawsze drogo. A ile bo ja nie znalazłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MP3Store 1300$ przeliczono na 6999pln.... Kurka, dobrze, że moje EE Vantage nie zostały wycenione przy takim przeliczniku xD
Będzie przedsprzedaż za 5k, a i tak realnie będą za 6k w Mp3Store. Tak to już jest u nas z AK.
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wisting napisał:

Jak ma AK czip, to (dla mnie) pewnie za gładko i za mdło. Nie lubię tego velvet sound i tyle.

Nie wiadomo czy będzie za gładko, bo aplikację układu mogą zrobić w dowolną stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:
2 minuty temu, Vaiet napisał:
Na stronie MP3Store 1300$ przeliczono na 6999pln.... Kurka, dobrze, że moje EE Vantage nie zostały wycenione przy takim przeliczniku xD

Będzie przedsprzedaż za 5k, a i tak realnie będą za 6k w Mp3Store. Tak to już jest u nas z AK.

I przedsprzedaż zrealizowana 2-3 miesiące po tym, jak produkt oficjalnie będzie dostępny do kupienia u partnerów itd... Kolejny komediodramat Sci-Fi w drodze xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyjrzałem się specyfikacji i... na papierze, na tę cenę, to wygląda uber-biednie :D Impedancja wyjściowa prawie 2ohm, do tego krótki czas pracy na baterii i żałośnie długi czas ładowania, a przy tym moc, która absolutnie nie zachwyca. Do tego waga większa, niż DX220 czy WM1A, które dla mnie są już sporymi klockami. Nope. Nopenopenope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Szczygiel sprzedaje SP1000SS po posłuchaniu SA700. No cóż, niewykluczone, że opie...lę NW-WM1Z i ja😜

Pozwólcie, że zacytuję, co napisał Szczygiel w wątku dot. AVS: "Astell SA700 - w tej chwili chyba najciekawsza opcja od Astella biorac pod uwage kompaktową obudowę oraz jakość dźwięku. Świetnie leży w ręku, jeszcze lepiej gra. SP1000SS leci na sprzedaż :)  Chętnych zapraszam na priv.".

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tyle czasu minęło i nic? Żadnego opisu? Żadnej opinii? Panowie, to nie ładnie tak robić :< Dziwi mnie brak jakichkolwiek wrażeń na temat tego modelu.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vaiet napisał:

Tyle czasu minęło i nic? Żadnego opisu? Żadnej opinii? Panowie, to nie ładnie tak robić :< Dziwi mnie brak jakichkolwiek wrażeń na temat tego modelu.

Może nikt nie kupił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lord Rayden napisał:

Może nikt nie kupił ?

W to wątpię, bo za ładny jest, żeby nikt go nie zgarnął :P Poza tym na pewno ktoś go słuchał w salonie, bo nie uwierzę, że pominął okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja przez około miesiąc miałem przyjemność posiadać tego DAPa.Urządzenie dość małych rozmiarów, przez co wyświetlacz i litery tez dość małe i trudne w obsłudze.Odpowiednio ciężki i bardzo ładnie wykonany. Z minusów powiem że podczas użytkowania bardzo mocno się grzał ( był mocno ciepły- nie wiem czemu tak miał). Odczuwałem niedosyt jeśli chodzi o max poziom głośności jaki miał do zaoferowania. Używany był z moimi XBA H3.Miałem kolor srebrny, czarny myślę byłby jeszcze ładniejszy ale to już kwestia gustu. Fajne podświetlenie gałki w róznych kolorach w zależności od jakości odtwarzanych plików muzycznych.(Miły akcent)

Ogólnie fajna maszynka ale zbyt filigranowa jak dla mnie.Co do charakterystyki grania nie wypowiem się bo będę i tak nieobiektywny. Jednemu podpasuje , inny będzie szukał czegoś innego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamvai napisał:

Ja przez około miesiąc miałem przyjemność posiadać tego DAPa.Urządzenie dość małych rozmiarów, przez co wyświetlacz i litery tez dość małe i trudne w obsłudze.Odpowiednio ciężki i bardzo ładnie wykonany. Z minusów powiem że podczas użytkowania bardzo mocno się grzał ( był mocno ciepły- nie wiem czemu tak miał). Odczuwałem niedosyt jeśli chodzi o max poziom głośności jaki miał do zaoferowania. Używany był z moimi XBA H3.Miałem kolor srebrny, czarny myślę byłby jeszcze ładniejszy ale to już kwestia gustu. Fajne podświetlenie gałki w róznych kolorach w zależności od jakości odtwarzanych plików muzycznych.(Miły akcent)

Ogólnie fajna maszynka ale zbyt filigranowa jak dla mnie.Co do charakterystyki grania nie wypowiem się bo będę i tak nieobiektywny. Jednemu podpasuje , inny będzie szukał czegoś innego.

Mały to był (jest) Ak 120 MK I :) I "analogowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
21 godzin temu, Palpatine napisał:

Możesz powiedzieć jakim dźwiękiem on gra? 

 

SA700 gra dźwiękiem analogowym. Dźwięk jest żywy i dynamiczny.

Player jest bardzo muzykalny a są sytuacje gdzie potrafi czarować użytkownika.

Brzmienie jest pełne i soczyste,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostawię info dla potomnych:

- jeśli ktoś szuka idealnego kompana dla Andromed to może zerkać w jego stronę,

- dźwięk jest potężny z naciskiem na bas i średnicę o wysokich technikaliach i bardzo dobrej scenie w szerz i w głąb,

- świetnie wykonany,

- prawdziwy upgrade względem SR15 i 25,

- grzeje się przy odtwarzaniu wifi i jednoczesnym ściąganiu plików do Tidal offline - może być ciepły z bardziej wymagającymi słuchawkami,

- bateria nie jest tak dobra jak w SR25

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności