Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MASSDROP X FOSTEX TR-X00


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum nie było zainteresowania, więc raczej wracają do USA, ale zanim je spakuję zapytam o akcesoryjne pady.

 

A konkretnie, gdzie mogę kupić (niedrogo) pady, które mają większy "otwór" na ucho ?

Oryginalne są ścięte i mają bardzo mały "otwór" - to mi przeszkadza, ale gdyby to można było zmienić (na pady a'la BD DT990), to kto wie, może bym je sobie zostawił ;) 

 

fos1.jpg

_______________

 

Fostex'y wróciły co prawda do USA, ale napiszę o swoich (krótkich) doświadczeniach z padami (tylko tymi, które miałem pod ręką).

  1. Akcesoryjne China do BD DT990 - "skóra" ekologiczna. Na DT 990 były luźne, na Fostexach "siedziały" pewnie. Wygoda na plus, dźwięk bez większych zmian.
  2. Oryginalne welurowe do BD DT990. Weszły na Fostex'y, ale z trudem. Wygoda na plus +, ale dźwięk się pogorszył - niskie schudły, a wysokich przybyło :(
  3. Najlepszy dźwięk był na oryginalnych padach Fostex'a - bass dla basshead'a i niemęcząca góra. Komfort natomiast mocno przeciętny (moje uszy słabo się mieściły).

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności