Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wokółuszne do Alien+


StAc

Pytanie

Jak w temacie. Temat dokanałówek mam na razie zamknięty (Zenithy i za chwilkę FH7) więc patrzę w stronę większych konstrukcji. Szukam brzmienia czystego, klarownego, raczej do jazzu i wokali, nie do elektroniki (tu wyjeżdżają IMR). Konstrukcje otwarte bardzo mile widziane ze względu na scenę. Oczywiście musi je napędzić Shozy Alien+. Budżet: tak około 2 000.

Pozdrawiam, Hubert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 godzin temu, Compton napisał:

A dlaczego nie?

Jakie argumenty?

Denony d5200 d7200 mają lepsze cieplejsze wokale ale i tak są jakieś takie syntetyczne względem hd600.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@StAc nie napisałeś chyba, czy budżet to na nowe, czy używane. Bo jeśli nowe, to może warto wziąć pod lupę Hifiman Sundara. Aczkolwiek ja bym wziął te Fostexy od @zdzichon albo licytował może te denki: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d-7200-8671361774 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 15.11.2019 o 10:11, Inszy napisał:

I dobrze zgrywają się z Alienem+? I gdzie są za dwa tysie, bo biorę od ręki!

 

Baner na głównej forum? O ile pamiętam 1999 pln - także się łapiesz... Ja dodam, że swoje uwielbiam dla koncertów, a i takie spostrzeżenie po AVS, to jednak robią wrażenie na "zwykłych" ludziach, nawet jak je "słuchają" na odwrót 😕

 

EDIT: aaa co do kabla to da się na stockowym, ale przy hybrydzie 8-żył by JD jest zdecydowanie lepiej. IMHO gra warta wydania dodatkowej kasy...

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, Inszy napisał:

Klikam i nie widzę tam żadnych Hifimanów, a już zdecydowanie Arye za dwa koła mi gdzieś znikają...

 

Aaj zakręciłem się, miałem na myśli te fostexy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HE400i to lubią mocnego wzmaka więc nie wiem czy to dobry ruch. Słabo napędzone będą chude i ślamazarne.

Ogólnie te Hifimany są mniej dociążone, bardziej naturalne, z całkiem równym pasmem i raczej umiarkowanej dynamice i scenie.

Może Hifiman Sundara?

HE400i to lubią mocnego wzmaka więc nie wiem czy to dobry ruch. Słabo napędzone będą chude i ślamazarne.

Ogólnie te Hifimany są mniej dociążone, bardziej naturalne, z całkiem równym pasmem i raczej umiarkowanej dynamice i scenie.

Może Hifiman Sundara?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności