Jump to content
kamul

Słuchanie na iphone/ligthning

Recommended Posts

Z racji przesiadki na nowego iphone'a straciłem możliwość używania "jacka". Czy jest coś sensownego co nie zajmuje zbyt wiele miejsca a pozwoli słuchać przez lightning. Słuchawki chcę zachować obecne, nie chcę nic na BT, czytałem nieco o fiio i1 ale wizja dodatkowego kabla do i tak już długiego słuchawkowego to jakaś masakra z poplątaniem ;) 

Może ktoś wykonuje kable ligthgning pasujące do wpięcia dla etymotic? u producenta widzę tylko kable z jackiem LINK :( 

Jeśli nic sensownego się nie znajdzie to zacznę znów nosić ipoda z rockboxem :) ale wolałbym uniknąć dodatkowego sprzętu do ładowania.

Edited by kamul

Ja polecam Dragonfly Cobalt. Świetnie działa z Iphonem a synergia z ER4XR będzie bardzo dobra.

7 godzin temu, Mayster napisał:

To wygląda ciekawie

6 godzin temu, Palpatine napisał:

Ja polecam Dragonfly Cobalt. Świetnie działa z Iphonem a synergia z ER4XR będzie bardzo dobra.

Natomiast z tym to już spora rzeźba, a ja najchętniej chciałbym coś co będzie jak najbardziej mobile bo tak naprawdę do tego ma to służyć.

Prawdę powiedziawszy wolałbym też inwestować nieco mniej w mobilny sprzęt, bo warunki odsłuchu i tak powalające nie są ;) 

W dniu 14.11.2019 o 09:30, espe0 napisał:

W dniu 14.11.2019 o 10:10, marek_m napisał:

Osobiście używam (między innymi) FIIO i1 (wersja 7 cm) i jest Ok.

Jakieś opinie, czy faktycznie warto, najlepiej z odsłuchu w trasie (metro itp)?

Na razie być może odpalę iPod'a i zobaczę czy bateria jeszcze trzyma ;) 

22 minuty temu, kamul napisał:

Jakieś opinie, czy faktycznie warto, najlepiej z odsłuchu w trasie (metro itp)?

Na razie być może odpalę iPod'a i zobaczę czy bateria jeszcze trzyma ;) 

Twój nowy iphone też ma DACa i to pewno lepszego niż poprzedni. Przejściówka którą Ci podesłałem to oficjalny kabelek żeby się do tego DACa podpiąć i używać swoich ulubionych słuchawek.