Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Echa AVS łódzkie spotkanie 30-11-2019


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za spotkanie, no i wyglada na to że dziwolągi potrzebują nie tylko Watów.

Potwierdziłem jeszcze raz, że mi stare D8000 bardziej pasują sygnaturą.

Utopie na Bursonie bardzo krzykliwe, za to Ethery zagrały bardzo ładnie przestrzennie z piękna barwą.

Aeony 2 niestety nie wyskalowały się tak jakby mogłoby się wydawać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spotkanie! Zawsze miło się spotkać, pogadać, czegoś się dowiedzieć.

Faktycznie ciężko z tymi Raalami. Najlepiej poczekać aż ktoś dobierze im synergiczny tor i postanowi go zaprezentować  nam śmiertelnikom- bo pokazać to one pewnie mogą sporo. No ale to tak jak z K1000.

Aeony dalej zupełnie nie moje granie. Utopie ... nie i to bardzo nie.

 

Na niemal wszystkim co było wystawione - jednak empyreany podobały mi się bardziej od D8000, ale jednak na Davie ze srebrnym kabelkiem to D8000 ( w końcu ) zdeklasowały. Nareszcie 

A z innych ciekawostek, Dave jak dostanie czysty sygnał to nawet i z drewnianymi michauczokowymi HE-6 zagra naprawdę bardzo dobrze. 

 

No i udało mi się ciut powiększyć muzyczną bibliotekę, więc to też plus :D

 

Szkoda też, że Pan kurier był zbyt zajęty ratowaniem świata, żeby zawitać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia spoko, dam 2,500 PLN

W11 super po raz kolejny

SP200 SMSL super w tym budżecie bomba

RAAL grały lepiej na AVS mimo pary z Chordem 

Aeon2 mi się podobają ponad miarę - graja tak jak kosztuja i u mnie się zgrywają z moim Cowonem E2 :) 

IMG_20191130_113016.jpg

IMG_20191130_111710.jpg

IMG_20191130_111639.jpg

IMG_20191130_111628.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meze Empyrean na Burson Conductor 3 z "czarnym" przewodem lepsze od D8000 na srebrze od producenta. Meze łagodniejsze, więcej szczegółów ciut lepsza scena i powietrza też ciut więcej.
  • Pady od D8000 Pro, zwiększają komfort bez widocznych zmian w sygnaturze dźwięku. Polecam zamianę.
  • "Drewniaki" super wykonanie części drewnianych, fajna sygnatura wybrał bym zamiast D8000 Pro, ale wybredne co do źródła i potrzebują dużo prądu.
  • Raali w związku z problemem i kosztem czasowym w kwestii ułożenia, założyłem raz. Dobre granie, może i wybitne, ale nie chamiałem marnować czasu na układanie na głowie.
  • Dave przyćmił B C3, fantastycznie pokazał jak D8000 świetnie się skalują i w tej parze kabel na srebrze (wireworld) ma najwięcej sensu. Zestawienie spotkania
  • SMSL, fajne klocki, dobrze dobrane zrobią dla większości, mniej wymagających, "budżetowy Game Over". np SMSL SP200, SMSL SAP-10 z  SMLS-m300.

 

Na koniec Wojtek wyciągnął królika z kapelusza, AKG K371, bardzo przyjemnie grające zamknięte przenosie słuchaweczki. Scena raczej kameralna, ale za to mają lekko ocieplone, bardzo przyjemne brzmienie z przyzwoitą ilością szczegółów..

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, chciałbym serdecznie podziękować za spotkanie, standardowo kilka fotek ode mnie:
Aeon 2 - podobało mi się brzmienie, grały naprawdę przyzwoicie.
HF580 - bardzo duże zaskoczenie. Nie sądziłem, że będą grać tak dobrze, jednak kiedy nie ma mocy to góra jest kompletnie przytłumiona.
Raal - jak wszyscy wyżej, odsłuch za dobry nie był.
Utopia - Chyba wreszcie słuchawki high-end które dla mnie odznaczają się czymś więcej niż tylko... grają dobrze.
D8000 + Cowon E2 - to nie miało żadnego prawa grać... a zagrało :D
AKG K371 - przyzwoita i uniwersalna para na miasto. Podoba mi się.
Celestion Ditton 22 - zostały włączone w tle teoretycznie dopiero po meecie, ale kurde odsłuch z tego jest taki świetny...
 

BWFX9227.jpg

BWFX9228.jpg

BWFX9249.jpg

BWFX9267.jpg

BWFX9231.jpg

BWFX9236.jpg

BWFX9245.jpg

BWFX9248.jpg

BWFX9273.jpg

BWFX9275.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Compton napisał:

A jak SM200 zgrywał się z Etherami?

Niestety słuchałem tam D8000, Chacrun, Empyreanów, HF580 i Aeonów ... no ale nie Etherów :D Ale chyba do Etherów jednak lepiej coś ciut agresywniejszego? SM200 wydawał mi się być dosyć przezroczysty, zrównoważony. Taki idealny wzmacniacz jak nam pasuje sygnatura słuchawek i chcemy tylko poprawy jakościowej. Oczywiście w swojej cenie. 

 

A propos HF580 to całkiem fajne granie, miałem Aivy, ale ciężko mi powiedzieć jak wypadają jedne przy drugich. W HFach wydawało mi się, że jakby było ciut więcej średnicy ( w Sendy była raczej cofnięta i schowana ) i mniej góry, poza tym nie były tak sztucznie detaliczne jak Aivy. Sendy miały efekt Utopii, gdzie detal był eksponowany w taki dziwny, (według mnie) nienaturalny sposób. W Takstarach i na tym sprzęcie tego nie odczułem, za to faktycznie góry trochę mi brakowało. Ale wciąż za tą cenę naprawdę solidne słuchawki - tylko jak mają być do grajka, to jednak dobrałbym coś odpowiednio mocnego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BitWolf napisał:

Także, chciałbym serdecznie podziękować za spotkanie, standardowo kilka fotek ode mnie:
Aeon 2 - podobało mi się brzmienie, grały naprawdę przyzwoicie.
HF580 - bardzo duże zaskoczenie. Nie sądziłem, że będą grać tak dobrze, jednak kiedy nie ma mocy to góra jest kompletnie przytłumiona.
Raal - jak wszyscy wyżej, odsłuch za dobry nie był.
Utopia - Chyba wreszcie słuchawki high-end które dla mnie odznaczają się czymś więcej niż tylko... grają dobrze.
D8000 + Cowon E2 - to nie miało żadnego prawa grać... a zagrało :D
AKG K371 - przyzwoita i uniwersalna para na miasto. Podoba mi się.
Celestion Ditton 22 - zostały włączone w tle teoretycznie dopiero po meecie, ale kurde odsłuch z tego jest taki świetny...
 

BWFX9227.jpg

BWFX9228.jpg

BWFX9249.jpg

BWFX9267.jpg

BWFX9231.jpg

BWFX9236.jpg

BWFX9245.jpg

BWFX9248.jpg

BWFX9273.jpg

BWFX9275.jpg

To wszystko? Masz linka? Tak jak poprzednio. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności