Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki douszne bezprzewodowe do Lenovo P2


dmocha

Pytanie

Cześć

Proszę o pomoc w doborze słuchawek bezprzewodowych dousznych (pchełek).

Budżet jakim dysponuję to ~200-300 zł

Wymagania (nie dla mnie lecz dla córki):

- czarne (ewentualnie ciemne)

- wykorzystywane ze smartfonem Lenovo P2 https://lenovozone.pl/produkty/smartphony/smartfon-lenovo-p2/

- muzyka głównie rock (spotify, tidal, ale również offline flac)

- bez pałąka

- tylko nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o dobre douszne bt, to jest mały problem, bo prawdopodobnie brakuke takich na rynku. Najlepszą opcją byłoby kupno kabelka bt od kz, są takie w mp3store, bądź z Chin z tej samej cenie, ale już z aptx hd. Do tego jakieś pchełki z odłączanym kablem - do dwóch stów znalazłoby się kilka modeli, acz prawdopodobnie też byłyby do ściągnięcia z Chin. Pytanie czy takie rozwiązanie by odpowiadało córce (plus czekanie jakieś 2-3 tygodnie na paczkę z Chin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Tak wiem, że wyboru nie mam. Najgorsze jest to, że wyszukiwarki, przy poszukiwaniu "pchełek" zwracają w większości wynik dousznych niż pchełek, a właśnie szczególnie na tym zależy córce.

Jeśli dobrze rozumiem, to kabel z bt np ten i tak będzie swoistym "pałąkiem" prawda?

A co do:

W dniu 12.11.2019 o 01:04, Play napisał:

Do tego jakieś pchełki z odłączanym kablem - do dwóch stów znalazłoby się kilka modeli, acz prawdopodobnie też byłyby do ściągnięcia z Chin

Masz coś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z chińskich pchełek z wymiennym kablem YinYoo BK2 za 22,5$ plus TRN BT20S za 35$ i masz porządny zestaw BT pchełkowy. Naprawdę niezłe, w swojej cenie to bardzo dobre słuchawki i porządnie wykonane. Na wyżej wymieniony zestaw potrzebujesz 57,5 $ czyli mieścisz się w cenie a radość córki bezcenna :)

 

Jeszcze taniej można TRN BT20S za 29,40 $ i wtedy zestaw wychodzi 51,90 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A poleciłbyś jeszcze jakąś dobrą alternatywę dla:

11 minut temu, Jaro54 napisał:

 TRN BT20S 

Obawiam, się że to rozwiązanie jej się nie spodoba i pewnie w ostateczności wołałaby jednak jakiś kabel typu (pierwszy z brzegu) TRN BT3S

Sumarycznie mogę dorzucić do całości ~50 zł, czyli całość 350zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak z kablem to ten TRN jest niezły i cena rozsądna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i legło wszystko w gruzach ;) ach te kobiety ... Tyle narzekania, że nie może być żadnych dousznych.

Pokazałem, wytłumaczyłem i teraz zwrot 180 stopni... mają jednak być dokanałówki bez żadnego pałąka, odbiornika, kabla itp

Czyli coś a'la np. AirBuds Xiaomi, ale nie mają być drogie bo może się nie przekona do dyskomfortu usznego i wtedy pójdą w odstawkę.

 

Czy w takim razie coś jest co można by znaleźć w cenie max 200 zł co będzie "kompletne" z wymogami z początku posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności