Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Kable do dokanałówek (mmcx)


Lord Rayden

Pytanie

Jakie polecacie kable do dokanałówek, które by lekko ocieplały dźwięk, "zaokrąglały" na górze, może nawet "analogizowały" (czyniły bardziej analogowym). W przedziałach 50 do 100 zł i od 100 do 200 zł oraz powyżej 200 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jakie polecacie kable do dokanałówek, które by lekko ocieplały dźwięk, "zaokrąglały" na górze, może nawet "analogizowały" (czyniły bardziej analogowym). W przedziałach 50 do 100 zł i od 100 do 200 zł oraz powyżej 200 zł ?
Najtańszy z mi znanych kosztuje 400zł.
W budżecie 50-200 to kwestia kup i przetestuję, może podejdzie, a jak nie sprzedaj dalej. Tu masz propozycję
https://www.olx.pl/oferta/kabel-mmcx-8-zyl-pokrytych-srebrem-popraw-sluchawki-fiio-shure-itp-CID99-IDAUzkJ.html


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kable to
-dzwięk
-wygoda
-trwałość
-wygląd

Chocby najlepsze dzwiękowo kable ale sztywne i nie trwałe nie znajdą uznania.
Fajnie jak są ladne dla wielu ma to spore znaczenie choć wielu powie że nie (poprte doświadczeniem).

Do 200/300 będzie coś z kablem nie tak że jednak zechesz lepiej.

taptak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kable to

-dzwięk

-wygoda

-trwałość

-wygląd

 

Chocby najlepsze dzwiękowo kable ale sztywne i nie trwałe nie znajdą uznania.

Fajnie jak są ladne dla wielu ma to spore znaczenie choć wielu powie że nie (poprte doświadczeniem).

 

Do 200/300 będzie coś z kablem nie tak że jednak zechesz lepiej.

 

taptak ;p

 

 

To prawda

Albo wydasz 200-300$ i to cię uspokoi bo skoro tyle kosztuje to musi być dobre()albo kup coś tańszego co ci się poprostu podoba

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najbardziej analogowy kabel - dźwięk robi się bogaty, organiczny, gładki. Miałem i duzo droższe kabelki, ale żaden nie szedł w tak pełną organiczność jak ten. 

 

174,53 zł  64%OFF | AK Yinyoo 4 rdzeń 50 + 50 ulepszona pojedynczego kryształu miedzi kabel 4.4/2.5/3.5mm kabel wagi ze złączem MMCX/2Pin dla KZ TRN X6 CCA C10 C16
https://s.click.aliexpress.com/e/rDJsauJaT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, requal napisał:

Najbardziej analogowy kabel - dźwięk robi się bogaty, organiczny, gładki. Miałem i duzo droższe kabelki, ale żaden nie szedł w tak pełną organiczność jak ten. 

 

174,53 zł  64%OFF | AK Yinyoo 4 rdzeń 50 + 50 ulepszona pojedynczego kryształu miedzi kabel 4.4/2.5/3.5mm kabel wagi ze złączem MMCX/2Pin dla KZ TRN X6 CCA C10 C16

https://pl.aliexpress.com/item/32957353114.html to ten ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Tak. Prawdopodobnie można go znaleźć jeszcze w innych sklepach. Ja brałem od AK Audio. W podobnej cenie jak ta na 11.11. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, requal napisał:

Tak. Prawdopodobnie można go znaleźć jeszcze w innych sklepach. Ja brałem od AK Audio. W podobnej cenie jak ta na 11.11. 

wtyk 2,5 mm to jest balans czy zwykły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 9.11.2019 o 11:59, requal napisał:

Tak. Prawdopodobnie można go znaleźć jeszcze w innych sklepach. Ja brałem od AK Audio. W podobnej cenie jak ta na 11.11. 

Kupiłem ten kabelek za 130 zl. Jak dojdzie zobaczymy jak gra z ME500 i P1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
49 minut temu, Lord Rayden napisał:

Kupiłem ten kabelek za 130 zl. Jak dojdzie zobaczymy jak gra z ME500 i P1.

Daj znać. Tak jak pisałem jesli chodzi o analogowe granie, to żadne kable te które miałem z wyższej półki nie miały tego sznytu. Z niższej też :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Daj znać. Tak jak pisałem jesli chodzi o analogowe granie, to żadne kable te które miałem z wyższej półki nie miały tego sznytu. Z niższej też
A miałeś może ten? Zastanawiam się czy nie będzie lepszy
https://m.pl.aliexpress.com/item/32972927351.html?pid=808_0016_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32972927351&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=2378amp-HnPoIR6AphGM3axu8x0cKw1573475737759

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, robertos napisał:

Nie, nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności