Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test dokanałówek - DUNU DK 3001 Pro


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna recka,tylko jedno pytanie. Możesz podać link ,gdzie widziales kabel od dunu pro za 1300zl?
A to nie ten?

https://allegro.pl/oferta/dunu-hulk-0-78-2pin-22awg-t-litz-4x168-occ-8395006770?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Stokowy od dk3001 pro nosi nazwę Lyre i jeszcze nie wszedl do sprzedazy detalicznej ,ale jego cena ma sie mieścić w przedziale 99-149$. Gdyby uzywal tego z linku ,nie brakowalo by mu basu

 

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek od @Jimmi Dragon a spowodował, że zrezygnowałem z ich sprzedaży.

Kabelek sporo poprawił w dunu pro.

Bas głębszy, jest go więcej i ma lepsze fakturowanie. Średnica super, to o co mi chodziło.

Lekko wycofania wygładzona i bardzo czysta. Nie ma mowy o ostrości na

wyższej średnicy. Więcej powietrza, lepsza holografia. Separacja źródeł też lepsza.

 

Kabelek na złoconej miedzi, w wersji full black w pełnej okazałości.

 

 

black.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Kabelek od @Jimmi Dragon a spowodował, że zrezygnowałem z ich sprzedaży.

Kabelek sporo poprawił w dunu pro.

Bas głębszy, jest go więcej i ma lepsze fakturowanie. Średnica super, to o co mi chodziło.

Lekko wycofania wygładzona i bardzo czysta. Nie ma mowy o ostrości na

wyższej średnicy. Więcej powietrza, lepsza holografia. Separacja źródeł też lepsza.

 

Kabelek na złoconej miedzi, w wersji full black w pełnej okazałości.

 

 

black.jpg

A mówiłeś, że złocona miedź przereklamowana :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wersja na pełnej złoconej miedzi.

Mam już dwa kabelki, cztero i ośmiożyłowy ze złoconą miedzią. Ale to hybrydy miedzi i złoconej miedzi.

Wydawałoby się, że różnica będzie niewielka. Ale jest kolosalna. Nawet Smoku był zdziwiony jak 

gra pełna złocona miedź.

Wiem co mówię. Porównywałem wczoraj bezpośrednio. 8-żyłowca, 4-żyłowca hybrydy miedzi i złoconej

miedzi z kabelkiem full black na pełnej złoconej miedzi. Całkiem inne granie. Oczywiście dotyczy to

odsłuchów z dunu dk3001 pro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

To wersja na pełnej złoconej miedzi.

Mam już dwa kabelki, cztero i ośmiożyłowy ze złoconą miedzią. Ale to hybrydy miedzi i złoconej miedzi.

Wydawałoby się, że różnica będzie niewielka. Ale jest kolosalna. Nawet Smoku był zdziwiony jak 

gra pełna złocona miedź.

Wiem co mówię. Porównywałem wczoraj bezpośrednio. 8-żyłowca, 4-żyłowca hybrydy miedzi i złoconej

miedzi z kabelkiem full black na pełnej złoconej miedzi. Całkiem inne granie. Oczywiście dotyczy to

odsłuchów z dunu dk3001 pro.

 

 

Oba kable, tj. ośmio i czterożyłowe, są z tą złoconą miedzią? I który lepszy do iemów? Co to jest "full black na pełnej złoconej miedzi"? Jakoś nie chwytam mesydżu.

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, westberg napisał:

 

Oba kable, tj. ośmio i czterożyłowe, są z tą złoconą miedzią? I który lepszy do iemów? Co to jest "full black na pełnej złoconej miedzi"? Jakoś nie chwytam mesydżu.

Dokładnie, prosimy o wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lord Rayden napisał:

Dokładnie, prosimy o wyjaśnienia.

 

Godzinę temu, westberg napisał:

 

Oba kable, tj. ośmio i czterożyłowe, są z tą złoconą miedzią? I który lepszy do iemów? Co to jest "full black na pełnej złoconej miedzi"? Jakoś nie chwytam mesydżu.

Chodzi chyba o to ,ze kolega ma juz hybrydowe kabelki miedzi i zloconej miedzi(-ro i 8-mio zylowe co napisal tutaj.

3 godziny temu, chico99 napisał:

Mam już dwa kabelki, cztero i ośmiożyłowy ze złoconą miedzią. Ale to hybrydy miedzi i złoconej miedzi

 

Wersja black to sama zlocona miedz.

 

Od siebie dodam odnośnie dk3001 pro ,ze z hulkiem grają sporo lepiej ,ale bie z każdym odtwarzaczem. Na swoim przykladzie napisze ,ze np z dxdx220 i amp1 hulk gra rewelacyjnie. Wokale i caly pierwszy plan wysuniete są w przód, dochodzi subbasu , głębi i dzwiek wydaje sie być pełniejszy. Za to wedlug mnie z dx160 sporo lepiej graja na stokowym "Lyre". Dx160 wydaje się mieć bardziej daciazony dzwiek,  pełniejsze zejście na niższym basie i idealnie zgrywa siw to z dk3001 pro. 

 

Jeszcze kwestia tipsow. Podobnie jak kolega @BitWolf miałem problemy ze spinfit cp360 z zestawu, ale zakladajac cp145 czy cp500 ,problem nie powtarzał się. Trzeba tylko tips umiescic niżej na tulejce.  Sam taki zabieg tez wpływa na odbiór basu. Ze stokowymi tipsami wydawalo mi sie że lapie dobra szczel iść, ale faktycznie basu bylo mniej. Po przejsciu na cp500 jest sporo lepiej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Loke13 napisał:

 

Chodzi chyba o to ,ze kolega ma juz hybrydowe kabelki miedzi i zloconej miedzi(-ro i 8-mio zylowe co napisal tutaj.

 

Wersja black to sama zlocona miedz.

 

Od siebie dodam odnośnie dk3001 pro ,ze z hulkiem grają sporo lepiej ,ale bie z każdym odtwarzaczem. Na swoim przykladzie napisze ,ze np z dxdx220 i amp1 hulk gra rewelacyjnie. Wokale i caly pierwszy plan wysuniete są w przód, dochodzi subbasu , głębi i dzwiek wydaje sie być pełniejszy. Za to wedlug mnie z dx160 sporo lepiej graja na stokowym "Lyre". Dx160 wydaje się mieć bardziej daciazony dzwiek,  pełniejsze zejście na niższym basie i idealnie zgrywa siw to z dk3001 pro. 

 

Jeszcze kwestia tipsow. Podobnie jak kolega @BitWolf miałem problemy ze spinfit cp360 z zestawu, ale zakladajac cp145 czy cp500 ,problem nie powtarzał się. Trzeba tylko tips umiescic niżej na tulejce.  Sam taki zabieg tez wpływa na odbiór basu. Ze stokowymi tipsami wydawalo mi sie że lapie dobra szczel iść, ale faktycznie basu bylo mniej. Po przejsciu na cp500 jest sporo lepiej

 

A ta wersja black złoconej miedzi to jak się prezentuje na tle Hulka. I ta wersja black to ile żył ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam trzy kabelki ze złoconą miedzią:

1. 8-żyłowy, hybryda miedzi i złoconej miedzi

2. 4-żyłowy, hybryda miedzi i złoconej miedzi

3. 4-żyłowy, tylko i wyłącznie ze złoconej miedzi.

 

1 i 2 mam już od jakiegoś czasu. 1 ostatnio JD przerobił mi na mmcx.

Między 1 i 2 w brzmieniu specjalnej różnicy nie ma. Jedynka gra pełniej i

bardziej bezpośrednio. Nie wpłynęły one też jakoś ciekawie na dunu dk3001 pro.

 

Dzięki uprzejmości Jakuba dotarł do mnie na test kabelek 3. Zresztą już u mnie zostaje.:)

Kabelek ten spowodował, że dunu pro zagrały tak jak bym chciał. To bardzo dobre iemy

ale pewne rzeczy mi przeszkadzały. Kabelek od Smoka usunął ich słabe wg mnie punkty.

Jest tak jak napisałem wcześniej:

5 godzin temu, chico99 napisał:

Bas głębszy, jest go więcej i ma lepsze fakturowanie. Średnica super, to o co mi chodziło.

Lekko wycofania wygładzona i bardzo czysta. Nie ma mowy o ostrości na

wyższej średnicy. Więcej powietrza, lepsza holografia. Separacja źródeł też lepsza.

 

Miałem sprzedawać dunu pro ale zmieniłem zdanie, zostają ...

 

Jeszcze o hulku. Zdecydowanie jeden z lepszych kabelków do iemów jaki miałem.

Bdb zrobił dunu pro, usuną ich bolączki. Jednak kabelek 3 na pełnej złoconej miedzi 

zrobił im jeszcze lepiej. Podobna poprawa basu co hulk ale wpływ na średnicę i soprany 

zdecydowanie lepszy w full black.

Być może hulk jest bardziej uniwersalny i będzie miał korzystny wpływ na inne iem-y

(to może ocenić @Loke13 bo go kupił) lecz z dunu pro zdecydowanie lepiej wypadł

3 full black.

Edytowane przez chico99
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności