Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne do 200 zł


Rafore

Pytanie

Chciałbym kupić słuchawki douszne, koszt całego zestawu powinien wynosić do 200zł.

Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami: 

 

Po pierwsze, kupno słuchawek mających bluetooth: Creative Outlier Sports  lub Audictus Adrenaline 2.0. One najlepiej wypadają i są najbliżej górnej granicy budżetu, jeżeli chodzi o słuchawki z bluetoothem. 

 

Po drugie, kupno za 60 zł nadajnika bluetooth Baseus BA02, do którego będę podłączał słuchawki na jacka za 140 zł. Wśród nich najlepiej wypadają Soundmagic E10c i Snab Overtone EP-101M.

 

Nie chce słuchawek sprowadzanych z Chin, ponieważ nie chce czekać kilku tygodnii na słuchawki, potrzebuje je na teraz. Nie chce też słuchawek używanych, bo zależy mi na jak najdłuższym ich użytkowaniu, a słuchawki używane są już częściowo zużyte, co mocno skraca ich czas do zniszczenia. Wiem, że słuchawki używane lub sprowadzane z Chin byłyby lepsze.  

 

Chodzi mi o jak najlepszy dźwięk w tym budżecie, nie oczekuję cudów. Jedyne wymagania to futerał, lepsza jakość dźwięku od słuchawek xmusic AEP301K, (te słuchawki ciągle się psuły i zacząłem mieć tego dość.) dobre odtwarzanie mojej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Nie mam jakiegokolwiek doświadczenia w audio, dlatego nic więcej nie jestem w stanie określić. Muzykę będę puszczał z Huawei mate 10 lite, a słuchawek będę używał głównie w autobusie.Wiem, że najlepiej sprawdzać słuchawki samemu, gdzie w takim razie mogę sprawdzić którekolwiek z tych słuchawek? Chodzi mi o te słuchawki :

 

Audictus Adrenaline 2.0

Creative Outlier Sports 

Soundmagic E10c

Snab Overtone EP-101M. 

RHA MA390

Hyperx Earbuds

Roccat Aluma 

Kz zst

Blitzwolf vox1

Sennheiser CX 3.00

Audio-Technica ATH-SPORT2

Brainwavz M5 

Brainwavz proALPHA

Snab Overtone EP-101M BT

Pioneer SE-C4BT-B 

Huawei AM61 Sport BT C

Sony WI-C300.  

Edytowane przez Rafore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pamiętaj że w Polsce jest dystrybucja sporej ilości chińskich marek - będziesz miał wtedy lepszy wybór i szybką dostawę.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Bo zazwyczaj w przedziale do 50$ Chińczycy są po prostu lepsi. Dlatego warto się nimi zainteresować. Często europejskie lub amerykańskie rozwiązania to po prostu kupa marketingu, ładne opakowanie a słaba SQ. No nikt nie oczekuje super dźwięku a markę i wygląd.a Chińczycy potrafią do 50 dolarów zdziałać cuda.
Dałbyś wtedy radę wejść dźwiękowo poziom wyżej.

Przeczytaj trochę w wątku o tanich słuchawkach z Chin i sprawdź co jest z tego dostępne od ręki w Pl. Temat będziesz miał rozwiązany.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności