Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet w MP3store Poznań 7 grudnia 2019


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Witam

 

Planuje zrobić kolejne spotkanie na sklepie w Poznaniu, jest szansa na zapoznanie się sprzętem który pokażemy na Audio Show w najbliższy weekend Warszawie :)

 

Myślę żeby to zrobić w sobotę, w godzinach 10-16, listopad lub początek grudnia, proszę wskazać który termin będzie najlepszy

 

Proszę zgłosić sprzęt który chętnie obejrzycie i przetestujecie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że znów powstała taka inicjatywa :)

Jeżeli odbędzie się to do 7 grudnia to jestem zainteresowany.

Jak chodzi o sprzęt to chętnie posłuchał bym czegoś pełnowypełnowymiarowego marek Fostex, Sennheiser, Beyerdynamic, Focal, Audeze, Hifiman. 

Myślę, że przydałby się jakiś referencyjny sprzęt do napędzenia tych cudów, w kilku sztukach. 

 

Ze swojego sprzętu, mogę przynieść:

-Chord Mojo,

-Beyerdynamic T90,

-Open Alpha ( samemu drukowane Alpha Prime, z przetwornikami MK3)

-Flares Pro,

-KZ AS6,

-Schiit Magni 3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store Poznan

Jak chodzi o zestaw życzeń, to bardzo chętnie posłuchałbym (pogrubione to są modele na, których bardzo mi zależy, a cała lista jest ułożona zgodnie z poziomem zainteresowania :

-Hifiman Edition X(v2) lub Hifiman HE1000,

-Sennheiser HD800, 

-Beyerdynamic T5v2,

-Ether C (lub flow),

-Audeze LCD2C,

-Aeon/Aeon 2

-Ether 2,

-Fostex TH610,

-Audeze LCD4,

-Audeze LCD3,

-Focal Utopia,

-Fostex TH909.

 

Miło by było gdyby udało się załatwić jakieś 2/3 DAC/AMPy z wyższej półki, które powinny dać radę sprostać powyższym modelom.

 

Poza tym mam ogromną prośbę do @zOrg o zabranie ze sobą HE4XX, jeżeli uda mu się oczywiście dotrzeć.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapewne będzie też moje SMSL sp 200 hehe bo jeździ po Polsce po odsłuchach a do mnie trafić nie może ;) Mateusz z Bydgoskiego MP3 store tylko do mnie dzwoni i pyta czy jeszcze pozwolę na jeden odsłuch . Ale co tam niech wszyscy posłuchają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności