Skocz do zawartości
  • 0

Następca HD 380pro


Kamo2k

Pytanie

Witajcie,

 

poszukuje następcy swoich słuchawek jak w temacie. Wczoraj po 10 latach użytkowania usłyszałem tylko "pyk" w jednej słuchawce i zakończyła ona swój żywot. Z hd 380pro byłem mega zadowolony - szczególnie podoba mi się fakt kabla telefonicznego długiego, wymiennego oraz pozostałe wymienne części jak pady.  O samej jakości dźwięku nie będę się wypowiadał, bo się nie znam ale ja byłem bardzo zadowolony- słucham głównie elektroniki.  Co polecilibyście biorąc pod uwagę zalety które wymieniłem? Budżet- wolałbym nie przekraczać 500zł.  Używam ich głownie do odsłuchu przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
7 godzin temu, Kamo2k napisał:

Witajcie,

 

poszukuje następcy swoich słuchawek jak w temacie. Wczoraj po 10 latach użytkowania usłyszałem tylko "pyk" w jednej słuchawce i zakończyła ona swój żywot. Z hd 380pro byłem mega zadowolony - szczególnie podoba mi się fakt kabla telefonicznego długiego, wymiennego oraz pozostałe wymienne części jak pady.  O samej jakości dźwięku nie będę się wypowiadał, bo się nie znam ale ja byłem bardzo zadowolony- słucham głównie elektroniki.  Co polecilibyście biorąc pod uwagę zalety które wymieniłem? Budżet- wolałbym nie przekraczać 500zł.  Używam ich głownie do odsłuchu przy komputerze.

Skoro byłeś z HD380Pro zadowolony, to bierz drugą parę. ;) Niełatwo będzie Ci znaleźć tak nisko schodzący bas w założonym budżecie, a nawet większym.

 

Ewentualnie AKG K371 mają niezłe zejście, ale to mimo wszystko bardziej neutralne granie od 380'tek, masz kabel telefoniczny i dwa inne w zestawie, tylko kosztują ponad 600zł. Idź ich posłuchać, albo kup przez internet, z możliwością zwrotu 14'to dniowego. Na plus względem 380 na pewno lepsza mobilność i ergonomia/komfort użytkowania.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, neonlight napisał:

Miodek.. poprawione, zadowolony? :D

 

Akurat chodziło mi tylko o to że takiego zejścia jak w 380tkach to rzeczywiście ze świecą szukać, ale niech będzie że taki jestem bystry :P

Edytowane przez zdzichon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej kwestii udało mi się naprawić swoje stare 380-tki za 4 dyszki - po prostu wymieniłem prawy głośniczek (oryginał od sennheisera kosztuje 37 zł...) i słuchaweczki grają aż miło.  Temat do zamknięcia.  Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności