Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Kamo2k

Następca HD 380pro

Question

Witajcie,

poszukuje następcy swoich słuchawek jak w temacie. Wczoraj po 10 latach użytkowania usłyszałem tylko "pyk" w jednej słuchawce i zakończyła ona swój żywot. Z hd 380pro byłem mega zadowolony - szczególnie podoba mi się fakt kabla telefonicznego długiego, wymiennego oraz pozostałe wymienne części jak pady.  O samej jakości dźwięku nie będę się wypowiadał, bo się nie znam ale ja byłem bardzo zadowolony- słucham głównie elektroniki.  Co polecilibyście biorąc pod uwagę zalety które wymieniłem? Budżet- wolałbym nie przekraczać 500zł.  Używam ich głownie do odsłuchu przy komputerze.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
7 godzin temu, Kamo2k napisał:

Witajcie,

poszukuje następcy swoich słuchawek jak w temacie. Wczoraj po 10 latach użytkowania usłyszałem tylko "pyk" w jednej słuchawce i zakończyła ona swój żywot. Z hd 380pro byłem mega zadowolony - szczególnie podoba mi się fakt kabla telefonicznego długiego, wymiennego oraz pozostałe wymienne części jak pady.  O samej jakości dźwięku nie będę się wypowiadał, bo się nie znam ale ja byłem bardzo zadowolony- słucham głównie elektroniki.  Co polecilibyście biorąc pod uwagę zalety które wymieniłem? Budżet- wolałbym nie przekraczać 500zł.  Używam ich głownie do odsłuchu przy komputerze.

Skoro byłeś z HD380Pro zadowolony, to bierz drugą parę. ;) Niełatwo będzie Ci znaleźć tak nisko schodzący bas w założonym budżecie, a nawet większym.

Ewentualnie AKG K371 mają niezłe zejście, ale to mimo wszystko bardziej neutralne granie od 380'tek, masz kabel telefoniczny i dwa inne w zestawie, tylko kosztują ponad 600zł. Idź ich posłuchać, albo kup przez internet, z możliwością zwrotu 14'to dniowego. Na plus względem 380 na pewno lepsza mobilność i ergonomia/komfort użytkowania.

Edited by neonlight
  • Like 1

• 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

Nie łatwo będzie Ci znaleźć tak nisko schodzący bas w założonym budżecie, a nawet większym.

Oj niełatwo :)

• 0
22 minuty temu, zdzichon napisał:

Oj niełatwo :)

Miodek.. poprawione, zadowolony? :D

Edited by neonlight

• 0
Godzinę temu, neonlight napisał:

Miodek.. poprawione, zadowolony? :D

Akurat chodziło mi tylko o to że takiego zejścia jak w 380tkach to rzeczywiście ze świecą szukać, ale niech będzie że taki jestem bystry :P

Edited by zdzichon
  • Haha 1

• 0

Widzę nie ma następcy w takim budżecie. Kupię zatem drugie 380-tki - Dziękuje.

• 0

W tej kwestii udało mi się naprawić swoje stare 380-tki za 4 dyszki - po prostu wymieniłem prawy głośniczek (oryginał od sennheisera kosztuje 37 zł...) i słuchaweczki grają aż miło.  Temat do zamknięcia.  Dziękuję i pozdrawiam.