Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałówki do 200zł (LG V30)


xrealy

Pytanie

Witam,

 

szukam fajnie grających dokanałówek do 200zł które w miarę polubią się z LG V30. 

Istotna uwaga - mam wręcz wyjątkowo małe uszy. Nie było do tej pory słuchawek które by mi nie wypadały. Także liczyłbym na coś co jest bardziej tycie niż małe :P

Słuchawki tak jak pisałem wyżej będą parowane z LG V30 - znajdę słuchawki w tej cenie które ruszą tego quad daca?

Oczywiście liczę na dobre wykonanie, trwałość i dobrą jakość dźwięku w tej kwocie.

 

Polecano mi Dunu dm 380, Sonicast DIREC SF MK. Póki co te dunu wydają się spoko

 

Czekam cierpliwie na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
31 minut temu, all999 napisał:

BLON BL03 + kabelek na zmianę.

 

 

+1 Blon Bl 03 + kabel Trn T2. Gra świetnie na LG (edit: chociaż tak myślę sobie, może trzeba luibić rozjasnienie). Ewentualnie jak preferujesz bardziej ocieplone brzmienie to ten kabelek też powinien się nadać Nicehck 8 core (2pin/3,5mm)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

- Lypertek Bevi -  Grają bardzo dobrze, są niezwykle malutkie (bardziej tycie niż małe), stworzone dla osób o mniejszych kanałach. Są bardzo wygodne (można je nosić sposób tradycyjnie jak i z kablem puszczonym za uchem - tzw, OTE). Doskonale sprawdzą się z telefonem - na kabelku mają mikrofon i 3-przyciskowy kontroler.
Szczegółowe recenzje tych słuchawek znajdziesz w necie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za propozycje, zastaniawiam się czy nie czekać na ten black friday żeby jeszcze coś zachować kaski bo nie ukrywam, jak będzie okazja gdzie można wydać mniejsze pieniądze to wolę poczekać :P 

Co do muzyki to słucham głównie popu, jakieś remixy, lubię wyraźne basy no i ogólnie no czysty dźwięk. Zawsze was audiofilów podziwiałem za wasze opisy jak słuchawki grają albo jak grać powinny, ja nie jestem w stanie znaleźć tylu przymiotników :D

 

Tak na marginesie pytanie dla was może trywialne ale dla mnie jeszcze nie zrozumiałe - co daje wymiana kabelka?

Patrzę na razie te blony, fajne są

Edytowane przez xrealy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, xrealy napisał:

 

 

Tak na marginesie pytanie dla was może trywialne ale dla mnie jeszcze nie zrozumiałe - co daje wymiana kabelka?

Patrzę na razie te blony, fajne są

Kabel nieco wpływa na dźwięk, przy lepszym kablu będzie on przedewszystkim czystszy i poprawi ergonomie. Ten standardowy trochę wysuwa je z uszu. Ostatecznie można z nim zostać i sprawdzić najpierw, czy ma się ten problem, ale obstawiam na 75prc, że Cię dotknie - żadko mam problemy z komfortem, a tutaj miałem ich nieco. Możesz spróbować też zdjąć te odcinki pamięciowe, to powinno w każdym razie poprawić układanie się tego kabla przy uszach. 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, xrealy napisał:

Bierę te blony razem z kabelkiem Trn T2, tylko żebym nie dał lipy i nie wziął kabelka 2.5mm :D

Mam nadzieję że zmieszczą się w moich o zgrozo wyjątkowo małych uszach, na tym mi najbardziej zależy.

Ich wymiar to takie ~2cmx2cmx2cm, więc ich muszle są dość małe. Powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze dopytam. W tych trn t2 są różne zakończenia kabli jak można zauważyć - w jednych są takie dwie igły a w drugich pojedyncze bolce - które wybrać? 

https://pl.aliexpress.com/item/33025713825.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.142a1a7b9XOEKI&algo_pvid=03e64884-eeba-43a4-9175-91234b8bf28d&algo_expid=03e64884-eeba-43a4-9175-91234b8bf28d-8&btsid=7d7be763-7e0e-45de-bbb6-9c99390d41b5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_55

Jedne np. maja oznaczenie 0.78mm + 3.5mm i maja dwie igiełki na jednym zakończeniu  a drugie mmcx + 3.5mm są z pojedynczym bolcem

 

@EDIT

zrobiłem szybki research, blony mają 'dwuigłową' końcówkę że się tak wyrażę, wybaczcie jeśli to inaczej nazywacie 

Edytowane przez xrealy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o szerokość pinu to 0,78, a wtyczka 3,5mm. Niestety gniazdo słuchawki nie będzie zabudowane, w zasadzie nie przeszkadza to połączeniu, ale naraża w jakimś tam mniejszym lub większym stopniu na wygięcie wtyku. Ja używam tego połączenia i nie narzekam jak na razie. Można też kupić trochę droższy kabel, który ma tą odpowiednią "zabudowę" np. ten tutaj TFZ 3,5: https://www.aliexpress.com/item/4000306314393.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dax3VDV - można próbować prosić o rabat. 

Wpisz w wiadomości do sprzedawcy i poczekaj na ustawienie ceny przed zapłatą:

The Yinyoo 16 Core Silver Plated Cable On sale now!!☺️☺️
Discount price is 17.5usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

sorry za odkop, ale dopiero teraz zdecydowałem się zamówić te blony do mojego LG v30, dzisiaj przyszły i niestety okazało się że prawa słuchawka gra ciszej od lewej. Na razie postaram się je rozgrzać, ale prawdopodobnie skończy się na zwrocie. Testowałem na innym telefonie i jest to samo, wpinałem również słuchawki w przeciwne styki, nic to nie dało, prawa słuchawka gra ciszej. Korzystam z kabelka dołączonego do zestawu.

 

Djupy nie urywają, może dlatego bo korzystam na co dzień z hyperx cloud 1 i przyzwyczajony jestem do w miarę solidnego dźwięku, chyba że nie powinienem porównywać dousznych z nausznymi

Tak tylko chciałem się podzielić z wami wrażeniami, może macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, xrealy napisał:

Witam,

 

sorry za odkop, ale dopiero teraz zdecydowałem się zamówić te blony do mojego LG v30, dzisiaj przyszły i niestety okazało się że prawa słuchawka gra ciszej od lewej. Na razie postaram się je rozgrzać, ale prawdopodobnie skończy się na zwrocie. Testowałem na innym telefonie i jest to samo, wpinałem również słuchawki w przeciwne styki, nic to nie dało, prawa słuchawka gra ciszej. Korzystam z kabelka dołączonego do zestawu.

 

Djupy nie urywają, może dlatego bo korzystam na co dzień z hyperx cloud 1 i przyzwyczajony jestem do w miarę solidnego dźwięku, chyba że nie powinienem porównywać dousznych z nausznymi

Tak tylko chciałem się podzielić z wami wrażeniami, może macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

Zainteresowałbym się na twoim miejscu nad Moondropami SSR w takim przypadku, albo Tanchjim Tanya , sa strojone bardziej neutralnie niż blony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko już jasne, błonka w jednym eartipie blokowała dopływ dźwięku do ucha, wymieniłem je na inne dołączone w zestawie i teraz mi się podobają :D Chociaż siostra mówi że grają bardzo "agresywnie/ostro". Dźwięk jest czysty i wyraźny.

Potestuję kilka dni i dam ostateczną ocenę jeśli kogoś interesuje.

 

Jak chodzi o wielkość samych słuchawek, niestety okazały się nieco za duże na moje uszy, będą wypadać. Nie przejmuję się na razie tym teraz, ale jeśli mówimy o uszach, to czasami u 3latków zobaczycie większe niż u mnie :D

,.

Ciekawe czy kabelek typu trn t2 cokolwiek poprawi poza ergonomią, będe polował niebawem

 

@Kurła grają naprawdę dobrze, a to jeszcze przed rozgrzaniem :o QuadDac to miłe połączenie z tymi blonami

Edytowane przez xrealy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności