Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pogadajmy O Pamięciach


eljon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
na takiej karcie plus 4GB z cowonka i już mieszcze praktycznie wszystko co chce miec przy tylku.

 

To Twój playa komputer raz na 100 lat widzi?? 36 GB i praktycznie (sic!!!) wszystko?? Ludzie, ja mam 1 GB i po prostu ją zmieniam co jakiś czas (a raczej uzupełniam). A może to ja jestem jakiś dziwny?? :huh:

Ale jak wiadomo, ilu ludzi, tyle przyzwyczajeń, zwyczajów. Tak prawdę mówiąc to nie wiem, czy w ciągu paru lat zapełniłbym całą pamięć (te 36). No chyba że Wave'ami, ale od czego jest FLACzek??

 

Swoją drogą to fajne karteczki :) Ta trzydziestka dwójeczka robi piorunujące wrażenie. a ósemeczka na microSD nie pozostaje w tyle.

 

Życzenie na przyszłość: Niech szybkość transferów rośnie wprost proporcjonalnie do pojemności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vader:

nie jest problemem zapchac te 36GB

przeciez np. D2 wyroznia sie wybitnie w dziedzinie video

pare filmow i juz

a wiem z doswiadczenia bo mam X5 z 20GB przestrzeni,ze flac

szybko zzera miejsce

a nawiasem mowiac kompresja do flac nie zajmuje za bardzo mniej miejsca

niz wav np. wav 500mb a flac okolo 400MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz różnie ludzie podchodzą do tematu. ja jestem totalnym muzycznym maniakiem, kupuję mnóstwo kompaktów, rzadkich edycji, serii itd, mam w domu jakies 600 kompaktów i wszystkie przerobione na mp3 w najwyższym bitrate, więc trochę to zajmuje. i słucham dużo i chciałbym mieć jednak przy sobie dużo muzyki, bo nigdy nie wiem na co mnie najdzie ochota, tudzież może jak u znajomych będę to akurat mogę im coś ode mnie zrzucić. wygoda, po to kupowałem cowona. no i jak mówił przedmówca, wystarczy kilka klipów czy filma jednego i już pamieć się zapycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Obsługuje class 6. Inną kwestią jest to, żeby uzyskać więcej, niż kilk MB/s (nie mówiąc o pręd. >6MB/s) niezbędny jest czytnik kart z obsługą sdhc.

 

no tak aby sama karte odczytac potrzebny jest czytnik ale tak wkladamy do cowona, podlaczamy do kompa i mamy dostep do karty, chyba ze cowon ma ograniczony transfer dla kart ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam sie nad kupnem D2, ale z racji ograniczonych funduszy wybrał bym wersję 2 GB i ewentualnie w przyszłości dokupił jakąś kartę 8 GB. Stąd moje pytanie, czy z kartą o takiej pojemności nie będzie się zbyt "zmulał" przy każdym włączaniu ( tj indexował utwory)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak do D2 do muzy to bierz transcenda; chyba będą odpowiednie. Ja bym brał są nawet 180 zł z przesyłką a i chyba taniej za chwilę będą. Ja wciąż czekam na szesnastkę w stanach są, a u nas kiszka. <_<

 

Jak ktoś zna sklep gdzie sprzedają 16GB SDHC to niech wyśle linka. Chętnie przejże bo na Alletaniochażehej to ja nie dostrzegłem... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja - Ebay

 

Może od niego?

 

Cena w porządku (89.45$), shipping 12.55$, trzeba by się dogadać ws. wysyłki kilku w jednej paczce, tego co zrobimy z cłem (jak zamówimy np.4 to może być ciężko z giftem...), tego czy wyśle kilka w jednej paczce i znaleźć kogos z PayPalem (np. Wojb_bb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności