Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pogadajmy O Pamięciach


eljon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To się nazywa profesjonalizm. Karta już u mnie, przesyłka szła raptem dzień od zaksięgowania wpłaty (pocztą krócej się nie da:)).

 

Właściwości karty. :)

 

sdhc-32gb_cowon_d2_01.jpg

 

Zapakowana w elegancki blistr. Solidne wykonanie zdradza już opakowanie. Ciekawe pudełeczko do przenoszenia karty w zestawie.

 

sdhc-32gb_cowon_d2_05.jpg

 

Karta z D2:

 

sdhc-32gb_cowon_d2_02.jpg

 

sdhc-32gb_cowon_d2_03.jpg

 

sdhc-32gb_cowon_d2_04.jpg

 

Karta działa bez problemu. Transfer w D2 na poziomie transcend class6 (4,5mb/s). Niestety z D2 więcej się nie wiciśnie. Jak będę miał mozliwość sprawdzenia szybkości w dedykowanym czytniku SDHC, dopisze jakie są transfery.

 

P.S - Uzytkownik, który sprzedał mi kartę za 300, wystawił kolejną aukcję od 280.

 

http://www.allegro.pl/item548365436_32gb_p...minimalnej.html

 

Obecnie to najlepsza oferta na rynku, jeśli ktoś miał zamiar kupić 32GB to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie źle nie źle ja poczekam na taką kartę gdy będzie tak kosztować do 150 zł czyli pewnie za rok :) cowon z tego co wiem koło 5 tys plików czyta i 500 folderów można mieć, więc wypróbój na najnowszym firmware czy tyle się da na przyszłość i napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj wgrać tak około 3000 plików i sprawdź czy nie ma jakiś bugów w tagach. :rolleyes:

 

Wszystko w swoim czasie. Myślę, że do niedzieli wieczór uda mi się zapełnić kartę. Na razie mam tylko 8GB ;/

 

to nie jakies kradizone te karty?? drugi raz w prezencie to samo..

 

a nie wiem. Sprzedawca mówi, że dostał.. W każdym bądź razie gwarancji nie ma. Gdy kupowałem wiedziałem, że nie ma. Ale takie rzeczy jak działają od razu to się nie psują. No chyba, że ktoś zdolny inaczej jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory karta spełnia moje oczekiwania.

 

Wgrałem nieco ponad 4000 plików. Z tego 250 albumów, reszta pojedyncze ulubione kawałki. Zostało mi jeszcze 12GB wolnego (razem z wewnętrzną). Naprawdę ciężko to wszystko zapełnić. Łatwiej byłoby osobie, która ogląda filmy na D2. Ja jesli już, to patrze na filmy na PocketPC. D2 mam wyłącznie do muzyki, zdjęć, tapet, a do tego 36GB to naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesteś nie złym fanatykiem muzy. u mnie góra pół roku album i już znudzony więc wywalam

 

eljon kup sobie sandisk ultra II 16 giga, jest bardzo tania już a te karty o niskim transferze daruj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem swoje karty SDHC na czytniku Sandisk MicroMate.

 

 

Wyniki przy kopiowaniu plików w Total Commander:

Transcend - 10mb/s zapis, 15 odczyt

Panasonic - 15mb/s zapis, 18 odczyt

 

Wyniki przy testowaniu programem ATTO (zapis odczyt testowany na plikach o wielkości od 0,5kB do 8192kB):

 

Panasonic (32GB SDHC Class 6):

 

bench_p.gif

 

Transcend (8GB SDHC Class 6):

 

bench_t.gif

 

Kingston (SD 2GB)

 

bench_k.gif

 

Jak widać pomiędzy niedrogim Transcend a drogim Panasonic nie ma znaczącej różnicy tak przy zapisie i odczycie danych. Panasonic jest minimalnie szybszy, zarówno przy małych pliczkach jak i większych. Class 6 w kartach SDHC trzyma się teoretycznych standardów (minimum 6mb/s odczyt/zapis). Kingston SD 2GB ostaje znacznie od kart SDHC z klasą 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności