Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pogadajmy O Pamięciach


eljon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mysle, ze wypadaloby zalozyc osobny temat w komisie.

jesli ktos sie za to zabierze (najlepiej chyba, zeby kupic to przez znajomego w stanach i zeby on wyslal w paczce zbiorowo z jakimis ******lami, zeby celnicy sie nie kapneli przy ewentualnym otwieraniu), to proponuje kupic za $80 (i darmowa wysylka) na neweggu http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16820211245

no i oczywiscie ja tez sie na to pisze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, do lutego ceny jeszcze spadna i nie bedzie ryzyka z clem i oplat za przesylke. no i pewnie zanim by sie to zorganizowalo i zanim by doszlo, to i tak by byly okolice lutego.

a czemu by miala nie zadzialac? na iaudiophile juz byla ta 16gb a-data wypisana, ze dziala (tu i tu). a jesliby mial ktorys egzemplarz nie wspolgrac, to chyba by to podchodzilo pod ryzyko kupujacego, czyli kogos z zamawiajacych (a nie twoje) i wtedy on musialby sie martwic o odsylanie albo odsprzedanie komus, komu by moze dzialala [bo nie wiem czego to moglaby byc kwestia - wadliwej karty, czy egzemplarza d2 nie radzacego sobie z nia].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do dostania:

 

http://nosniki.net/product_info.php/produc...218c71a0844ac29

 

tylko że za te 850zł to można mieć z kart 8gb xD

:lol:

 

A tak serio to 350 to górna cena chyba dla wszystkich z nas :)

 

W okolicach to zobaczymy co się na rynku zmieni; bo jak zacząłem się przyglądać tym 8 GIGOWYM to spadły o dobre 15-20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zl? mi sie wydaje, ze to wysoka gorka. obecnie mozna kupic karte 16gb za $80, czyli liczac po kursie 2,5 to 200zl. nawet jak doliczyc przesylke (ktora pewnie i tak rozbije sie na te kilka osob) i "na piwo" dla kupujacego to nie bedzie to wiele wiecej. ja juz zacieram rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest! Wreszcie się pojawiła 16Giga na aledrogo; ja wczesniej szukałem ale nic nie było.

 

Dla mnie za drogo. Wolę poczekać te półtora miecha i sprowadzić sobie dwie za tę samą cenę.

Fakt dla mnie także :)

 

Mam pytanie o prędkości class 4 będzie ok? bo jest jeszcze class 6? O tych super szybkich to nie wsopminam bo to niema sensu w połączeniu z D2. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Class 4 jest wystarczająco szybka (mam 8 GB class 4), trochę oczywiście trzeba poczekać przy zgrywaniu, ale ja rzadko przerzucam nowe rzeczy na D2, więc jest OK.

Czyli muza leci ok z karty? No to najważniejsze ;) , bo jakby się wieszało przy odtwarzaniu, lub na przykład trza by było czekać długo między jednym a drugim utworem to by było słabo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wrzucic / wyrzucic z karty cos to sie uzywa czytnika i tyle to jedyne sensowne rozwiazanie a w przypadku 16 GB karty to wrecz wymog.

jak ja juz bede mial moja karte (bede mial? to kto sie zdeklaruje, ze sie tym zajmie? czekam na ten osobny temat, no!) 16gb, to cala napelnie ja na raz i bez czytnika. specjalnie, na zlosc calemu swiatu i zeby udowodnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności