Skocz do zawartości

MrSpeakers - AEon 2 (Dan Clark Audio)


Rekomendowane odpowiedzi

A, to ja zrozumiałem że wysłałeś je na serwis i oni Ci poprawili tego pada po prostu i dlatego nie chcą wymieniać, bo z resztą słuchawek jest wszystko ok. Tu rozumiem odnosili się do innej pary którą mają. 

 

Generalnie na Twoim miejscu pewnie starałbym się załatwić sprawę polubownie w sensie żeby doprowadzili je do stanu jak nowe (poprawienie nausznika włącznie z poprawnym przyklejeniem) skoro dla fachowców to nie problem. Moim zdaniem nie powinno być powodu żeby sklep szedł na wojnę z jakby nie patrzeć użytkownikiem forum więc może wszystko da się załatwić odpowiednio, czemu kibicuję. Bo słuchawki są naprawdę super :)

 

Z tego co gdzieś czytałem te pady niby można kilka razy aplikować chyba? Ale głowy nie dam i jeśli sam nie czujesz się na siłach to absolutnie nie radziłbym ruszać słuchawek. 

Edytowane przez Undertaker
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie o co w ogóle chodzi, tam w padach jest samowulkanizujący się klei.

Możesz pady ściągnąć i założyć na nowo. A że sie odkształcają to niestety fakt, u mnie tez tak jest i mnie to w****ia.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommy66 napisał(a):

@horus666 nie dumaj tylko zamawiaj kuriera.

aaa jak Będziesz kupował auto w salonie to nie zapomnij pompki...

I wiaderka paliwa i to nie żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, horus666 napisał(a):

@pabloj

Tak wyglądają "Nowe Słuchawki Wyjęte Prosto Z Pudełka" Nieużywane. 

Dlaczego według Ciebie mam cokolwiek robić samodzielnie z słuchawkami?

Chyba nie do końca Cię rozumiem. 

IMG_20221228_141633.jpg

IMG_20221227_123213.jpg

IMG_20221226_162228.jpg

Ja kupiłem ten model używany i wyglądał znacznie lepiej jak te nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączając tego nieszczęsnego pada to zdaje się wszystko z nimi ok, także ja bym nalegał na doprowadzenie go do stanu idealnego i naklejenie tak jak należy. Jak się nie da, to wtedy poczynić dalsze kroki. Może ktoś ze sklepu by się wypowiedział w temacie. Ja kupiłem kilka par słuchawek, z raz czy dwa razy coś serwisowałem i nigdy nie miałem najmniejszego problemu więc wierzę że sprawę da się załatwić tak żeby obie strony były zadowolone :) Dalej już się nie wtryniam i powodzenia! 

 

P.S. To co zaproponował @pablojto jak rozumiem coś takiego jak Dan tu robi i przy okazji wyjaśniona jest kwestia odkształcania się padów: 

 

 

Czyli jak widać jak ktoś się zna na rzeczy to dla niego takie czynności nie powinny sprawiać problemów przy założeniu że ze słuchawkami jest wszystko ok a nie zadziało się coś więcej niż przewidział to sam twórca np. Niemniej jednak doskonale rozumiem że nie każdy zna się na majsterkowaniu i czasem lepiej dać to komuś obeznanemu w temacie zamiast przysparzać sobie nerwów :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UndertakerTo mimo wszystko wcale nie jest takie proste jak on to pokazuje na nagraniu.

 

@wegiel21Tego pada co zle siedzi mozesz smialo sciagnac, nie boj sie nic sie nie urwie i nie popsuje, to takie jest, potem sie spowrotem przyklei tak jak wlozysz, czyli jak mniemam lepiej.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności