Skocz do zawartości

ALIEXPRESS DEALS 11.11.2019 WĄTEK ZBIORCZY


Nicodem

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że może się przydać taki wątek dla ludzi którzy przygotowują się do corocznej wyprzedaży na Aliexpress.

Ja mam zamiar skorzystać pierwszy raz i dorwać coś ciekawego, potestować i ziuuu w komis.

Tak więc, "wespół-zespół" proponuję utworzyć jeden wątek pod wszystkie sprzęty.

Będziemy wiedzieć - co warto, czego szukacie, kto na co się czai i co będzie niedługo w komisie :)

 

Z mojej strony myślałem o:

- theaudio phantom - dla sprawdzenia jak grają, dużo o nich słyszałem i jestem ciekaw jaka to alternatywa dla HE-4XX a może wyżej

- może takstar hf-580 jak powyżej

- BLON B20 też jak powyżej, będą za 405$ zamiast 450$ - https://pl.aliexpress.com/item/4000098186713.html

- dobry kabelek 3.5mm->3.5mm do połączenia DAPa

- listwa zasilająca audio

- może jakiś kabel zasilający

 

Cenę można np porówywać dzięki dodatkowi z aliprice.com

 

Edytowane przez Nicodem
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem więc polecam dodatek do przeglądarki sprawdzający ceny no i wiedzę naszych forumowiczów.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chico99 napisał:

Przestrzegam. Na 11.11 bardzo często cena standardowa jest podbijana,

a cena promocyjna pokrywa się z poprzednią ceną standardową.

 

6 godzin temu, Nicodem napisał:

Tak myślałem więc polecam dodatek do przeglądarki sprawdzający ceny no i wiedzę naszych forumowiczów.

 

Gdzie jest niewiadoma ? Przecież już dzisiaj widać obie ceny - patrz fotki "okazji" powyżej.

 

 

Na razie natomiast ceny z 11.11 sa "umiarkowanie" atrakcyjne. Zakupy "bez opamiętania" raczej mało prawdopodobne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pepper ktoś zebrał oferty na tws. Ja nie skorzystam ale może ktoś:

 

https://www.pepper.pl/promocje/zestawienie-sluchawek-bezprzewodowych-1111-199050

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie - jak kupuje coś za 200$ to co im napisać by napisali na paczce ? Piszą, ze mogą wystawić ‚ COMMERCIAL Invoice - coś by nie zabolało na Vacie czy cle ? 
dzieki 
Nie ma znaczenia bo jak zatrzymają to i tak poproszą Cię o dowód zapłaty i zabulisz za całość.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, baba napisał:

Podpowiedzcie - jak kupuje coś za 200$ to co im napisać by napisali na paczce ? Piszą, ze mogą wystawić ‚ COMMERCIAL Invoice - coś by nie zabolało na Vacie czy cle ? 
dzieki 

 

Szukaj sprzedawcy co mam opcję AliExpress Standard Shipping wtedy nie zapłacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - kupiłem - wyczekałem dobrą cenę/moment  na słuchawki fiio EH3NC   - 662 zł - 200$ w USA przedsprzedaż - inne sklepy w EU ok 300 $. 

 

H75c202a37da74cb7bccfb89d75d7962bZ.jpg

5 minut temu, chico99 napisał:

 

Coby Ci nie napisali na opakowaniu, DHL to opłaty celne na 100%.

To co  im napisać by zrobili z tym oznakowaniem DHL ? słuchawki nówki 

Edytowane przez baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:

Ale ja na poważnie. Wejdź na carrierwise

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

ale i tak z USA cło ładują - wysyłałem sobie rzeczy stamtąd przez Polamer kiedyś . Zresztą ile tego będzie na 600 zl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, baba napisał:

Podpowiedzcie - jak kupuje coś za 200$ to co im napisać by napisali na paczce ? Piszą, ze mogą wystawić ‚ COMMERCIAL Invoice - coś by nie zabolało na Vacie czy cle ? 
dzieki 

 

Napisz, że te 200$ to wszystko co masz, więc zmuszony jesteś prosić ich o pomoc w zrobieniu celników w ...ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności