Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Źródło do Akg k612 PRO ~500zł


Space11

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, szukam czegoś na czym Akg k612 w rozsądny sposób zagra i rozwinie skrzydła odsłaniając trochę więcej drzemiącego w nich potencjału. Budżet to około 500 złotych polskich, chociaż, jeśli coś w niewielkim stopniu ten budżet przekroczy a będzie warte dołożenia kwoty, to jestem w stanie coś wykrzesać :) Kieruję się w stronę brzmienia nieco bardziej muzykalnego, słucham głównie muzyki elektronicznej, popu, dance, nightcore i inne takie :PZależy mi na tym abym mógł to podłączyć do laptopa czyli musi być zewnętrzne podłączanie najlepiej na USB. Do tej pory po własnym researchu zainteresował mnie Xduoo ta-01, który powinien je dobrze zasilić i dodać nieco ciepła wedle wyczytanych przeze mnie informacji, i NuForce uDAC-3. Mógłby mi ktoś nieco bardziej przybliżyć wady i zalety obu potencjalnych kandydatów i czy do wspomianego xduoo należałoby wymienić lampę? Oczywiście jestem otwarty też na wszystkie sugestie i z góry dziękuję za poświęcony czas każdemu, kto choćby w odrobinie postara się pomóc dzieląc swoją wiedzą/doświadczeniami :)

Edytowane przez Space11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mega okazyjnej cenie w wysokości 600zł udało mi się zakupić Aune T1 SE (mk3) z lampami: Genalex E88CC Gold Lion,  Electo-Harmonix 6922EHG, Siemens ECC88, JJ E88CC i Tesla E88CC. Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi coś o nich powiedzieć? 

Edytowane przez Space11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam akurat T1, tylko wersję MK2 - z lamp, które podałeś  am Genalexa, EH i JJ, kiedyś miałem też K612. Z tego co pamiętam, było to dosyć jasne granie - dlatego najpierw spróbowałbym JJ - ona z tego co zauważyłem najabardziej dociąża brzmienie, choć może też trochę "bałaganu" wprowadzić. Najlepsza brzmieniowo dla mnie to był Genalex - najbardziej rozdzielcze granie, ale wszystko zależy od zgrania ze słuchawkami. ElectroHarmonix w moim przypadku zazwyczaj niedomagał w okolicach basu, ale z kolei ostatnio podłączyłem go z HD600 i to bardzo fajna para. Jakbyś chciał czegoś taniego, a wartego rozważenia to też rosyjska 6N23P / 6N23P-EW jest ciekawa. W każdym razie przy takim arsenale lamp popróbowałbym różnych zestawień, warto też pokombinować z gainem poprzez przełączniki na dole Aune, bo to czasem dodaje kropkę nad "i". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności