Skocz do zawartości

Earstudio ES100 już w Łodzi


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Mały, ale może sporo! Ja jestem oczarowany. Czasem potrzebuje wykorzystać telefon jako źródło muzyki a przy okazji być w kontakcie ze światem. Przerobiłem kilka różnych ustrojów :) w tym dopiero to co chciałem osiągnąć, dostałem. 

Świetnie trzyma połączenie, nie denerwują lagi czy krótkie przerwy w odtwarzaniu co na innych mi się zdarzało np Shanling 

Bardzo ładna barwa nie masz wrażenia, że słuchasz przez Bt. Do tego aplikacja która pozwala w prosty sposób wybierać kodeki i ustawienia EQ. No i port zbalansowany 2,5 mm :) 

Tego chce się słuchać. Ciągle i więcej. 

 

Test: https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-es100-recenzja/

 

Radsone_ES100_product_picture.PNG.21ef527b350aa0a8fa53cf88626f6d0e.PNGRadson-EarStudio-1-of-1-796x417.jpg.5da1bb4db553eeb3c8cfb587989ff236.jpgRadsone_ES100_orthographic_views_with_parts_labeled.PNG.f6d43a7ddcd1f073d874de49cf40acb6.PNG

 

Zapraszam do odsłuchów nie tylko w Łodzi - zapewniam spodoba wam się to maleństwo :) 

 

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radsone Earstudio ES100 jest bardzo dobry, ale nie jest to nowy produkt i cała masa użytkowników go już zna :D Ma nawet dość obszerny wątek.

W niedalekiej przyszłości pojawić ma się ulepszona wersja, a ES100 ostatnio na Dropie nawet wyprzedawali.

 

Jakość i stabilność połączenia jest w zasadzie taka sama, jak w Shanling UP2. Oba wypadają nieco lepiej niż Shanling M0 (to nie jego główna funkcja) czy BTR-y FiiO (szczególnie pierwszych, w kolejnych to nieco poprawili), ale to moje doświadczenia.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radsone Earstudio ES100 jest bardzo dobry, ale nie jest to nowy produkt i cała masa użytkowników go już zna  Ma nawet dość obszerny wątek.
W niedalekiej przyszłości pojawić ma się ulepszona wersja, a ES100 ostatnio na Dropie nawet wyprzedawali.
 
Jakość i stabilność połączenia jest w zasadzie taka sama, jak w Shanling UP2. Oba wypadają nieco lepiej niż Shanling M0 (to nie jego główna funkcja) czy BTR-y FiiO (szczególnie pierwszych, w kolejnych to nieco poprawili), ale to moje doświadczenia.

Na czym ma polegać to ulepszenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem połączenie jest znacznie lepsze. Telefon w pokoju, a ja chodzę po mieszkaniu idę do kuchni robię kanapki i gra :) w innych musiałem mieć telefon przy sobie w kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, WojtekC said:

Mały, ale może sporo! Ja jestem oczarowany. Czasem potrzebuje wykorzystać telefon jako źródło muzyki a przy okazji być w kontakcie ze światem. Przerobiłem kilka różnych ustrojów :) w tym dopiero to co chciałem osiągnąć, dostałem. 

Świetnie trzyma połączenie, nie denerwują lagi czy krótkie przerwy w odtwarzaniu co na innych mi się zdarzało np Shanling 

Bardzo ładna barwa nie masz wrażenia, że słuchasz przez Bt. Do tego aplikacja która pozwala w prosty sposób wybierać kodeki i ustawienia EQ. No i port zbalansowany 2,5 mm :) 

Tego chce się słuchać. Ciągle i więcej. 

 

Test: https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-es100-recenzja/

 

 

 

Zapraszam do odsłuchów nie tylko w Łodzi - zapewniam spodoba wam się to maleństwo :) 

 

 

Ja mojego uwielbiam - jest świetny. Nawet czasem służy mi jako źródło do... KSE1200 więc dość grubo. A jest OK.

Pierwszy w kolejce bym się ustawił po adapter od nich w naszyjniku (czy jak to zwał - obroży itp) z ANC i dobrym mikrofonem, MMCX. To byłby mój wymarzony kabelek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Spawn said:

 

 

Ciepłe, pluszowe i przymilne granie z bardzo bliską i intymną średnicą. Niespecjalny rozmach i mała scena. Ustawień milion ale radzę nie używać funkcji których się nie rozumie bo można uszkodzić słuchawki. Małe i super lekkie choć z plastiku miernej jakości.

 

100% się zgadzam. @Spawn ten kabelek od Forzy to na zamówienie jakoś? Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności