Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Campfire Audio Solaris - recenzja


Swordfish_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

"Campfire Audio Solaris to słuchawki będące flagowym modelem firmy, która o ile na naszym rynku obecna jest od stosunkowo niedawna, to już zdążyła całkiem nieźle namieszać. Chociażby za sprawą takiego modelu, jak Andromeda."

 

https://hifizone.pl/campfire-audio-solaris-recenzja/

Miłej lektury i pozdrawiam :)

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swordfish_dziekuję za recenzję. Chyba jeszcze nigdy żadnen opis brzmienia nie pokrywał się w 100% z moimi odczuciami.

Dwie uwagi:

* zestaw który testowałeś ma jeszcze starą wersję portfela

* odnośnie tipsów. Ja zawsze używałem silikonów rozmiar M (w ciemno takie kupowałem do tej pory), w przypadku Solarisów czułem, że jednak coś jest nie tak z gumką i M. Występował lekki dyskomfort zmieniący się w rozdrażnienie na bólu kończąc. Tak dla zabawy założyłem tipsy o średnicy 11mm (rozmiar S) słuchawki wówczas weszły głębiej do ucha i zdecydowanie wzrósł zarówno komfort jak i poprawiło się conajmniej o klasę brzmienie. Komfort lepszy niż w przypadku kanciastej Andromedy pod tym względem przebiły nawet moje ulubione do tej pory prawie nic nie ważące Shure 535.

@Swordfish_

Jeżeli masz jeszcze taka możliwość to spróbuj sprawdzić z nimi jakieś mniejsze tipsy niż używasz zwykle, ciekawe czy potwierdzisz moje spostrzeżenia. 

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
[mention=26494]Swordfish_[/mention]dziekuję za recenzję. Chyba jeszcze nigdy żadnen opis brzmienia nie pokrywał się w 100% z moimi odczuciami.
Dwie uwagi:
* zestaw który testowałeś ma jeszcze starą wersję portfela
* odnośnie tipsów. Ja zawsze używałem silikonów rozmiar M (w ciemno takie kupowałem do tej pory), w przypadku Solarisów czułem, że jednak coś jest nie tak z gumką i M. Występował lekki dyskomfort zmieniący się w rozdrażnienie na bólu kończąc. Tak dla zabawy założyłem tipsy o średnicy 11mm (rozmiar S) słuchawki wówczas weszły głębiej do ucha i zdecydowanie wzrósł zarówno komfort jak i poprawiło się conajmniej o klasę brzmienie. Komfort lepszy niż w przypadku kanciastej Andromedy pod tym względem przebiły nawet moje ulubione do tej pory prawie nic nie ważące Shure 535.
[mention=26494]Swordfish_[/mention]
Jeżeli masz jeszcze taka możliwość to spróbuj sprawdzić z nimi jakieś mniejsze tipsy niż używasz zwykle, ciekawe czy potwierdzisz moje spostrzeżenia. 



Sprawdze to za kilka dni. I może przy okazji zrobię bezpośrednie porównanie z Andromedami, które bedę miał we wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności