Skocz do zawartości

Przewody, kable


blueme

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Cain1916 napisał(a):

Wygrzany jest w 100%. Z Susvarami na moi torze grał wyśmienicie. Idealnie się wpasował w mój gust. Cieszę się, że trafił w dobre ręce i jesteś zadowolony. 

 

W mój również. Szczerze mówiąc chętnie bym kupił jeszcze jednego takiego Wireworlda, tylko z wtykami do 1266.

 

Raz jeszcze dziękuję Łukaszu :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2023 o 18:05, MichalZZZ napisał(a):

Pare słów o moich wrażeniach dotyczących nowego nabytku, kabla słuchawkowego do Susvary - Wireworld Platinum Eclipse. Nigdy wcześniej nie miałem doczynienia z tak dobrej jakości srebrem 8 core. Nie mogę się nadziwic jak to gładko gra!

Powiem Michale, że w stu procentach pokrywa się to z moimi odsłuchami.

Kabel niezwykle gładki i finezyjny na górze, z bardzo pastelową górą i  świetną kontrolą basu i  jego fakturą . Doskonała  rozdzielczość , dużo powietrza i przestrzeni w nagraniach.

Szybkość i świetna mikro i makro dynamika. 🙂

Do tego, kabel jest przyjemny w dotyku, nie pląta się i wykazuje sporą giętkość.

Edytowane przez pablo650
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

A kogo tutaj moje piękne oczy widzą 😀

 

Witaj Pawle! Ciesze się, że się w końcu tutaj zarejestrowałeś 🙂👍 

Witaj Michale.

Mogę się przyznać że nie musiałem się rejestrować, wszystko było, tylko hasło gdzieś się zagubiło, znalazłem i jestem.

Witam oficjalnie wszystkich kolegów.😁

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przeszedłeś na ciemną stronę mocy i obrałeś drogę Staxów, to zapewne znajdziesz tutaj z chłopakami wspólny język :)

 

A żeby za bardzo nie odbiegać od tematu, to mam pytanie. Jeżeli kupie takie wtyki jak poniżej na zdjęciu i znajdę interesujący mnie kabel, ale z innymi wtykami, to wystarczy jak komuś zlecę taka robociznę i ktoś mi takie wtyki bez problemu zamieni ? Nie ma w tym większej filozofii ?

 

 

 

furutech-ft-608mf-rhodium-plated-3-way-female-mini-xlr-connector-for-h118-o5mm-unit.jpg

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Jako, że przeszedłeś na ciemną stronę mocy i obrałeś drogę Staxów, to zapewne znajdziesz tutaj z chłopakami wspólny język :)

 

A żeby za bardzo nie odbiegać od tematu, to mam pytanie. Jeżeli kupie takie wtyki jak poniżej na zdjęciu i znajdę interesujący mnie kabel, ale z innymi wtykami, to wystarczy jak komuś zlecę taka robociznę i ktoś mi takie wtyki bez problemu zamieni ? Nie ma w tym większej filozofii ?

Staxy są super.

Dokładnie tak jak myślisz, ja w swoim WW Platinum, miałem właśnie te wtyki założone do Audeze, świetnie wykonane i super wyglądają na kablu. Z resztą cały kabel był na Furutechach a wtyki lutował kolega.

Wyszło tak, na bogato.

IMG_20211130_124437 (Copy).jpg

Edytowane przez pablo650
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Takie lutowanie przez kolegę nie niszczy magii wtyków i kabla?

Kiedyś sam sobie lutowałem, ale wzrok już nie ten i  poprosiłem kumpla, który ma dobry sprzęt do lutowania, aby wsparł mnie.

Magia się zaczęła jak podłączyłem kabel do moich MX4, nie żałowałem tej decyzji, a gościu zrobił świetną robotę, co widać na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2023 o 21:07, Palpatine napisał(a):

Kontynuując temat audofilskich switchy xd

 

Koleś zgromadził sobie "anty-audiofilską" publikę i brnie w ten temat, bo pewnie się on jakoś monetyzuje. Niestety zero merytoryki, wydaje opinie a priori bazując na najprostszych skojarzeniach myślowych.

 

Np. w temacie switchy nie wie, że protokoły sieciowe dotyczące streamowania danych audio i video, są zazwyczaj stratne, a korekcja błędów która w nich występuje nie polega na ponownym przesłaniu danych, tylko próbie ich rekonstrukcji, więc nie zniesie np. zmiany barwy dźwięku powstałej przez efekt naskórkowy w kablach. To tak jakby przykręcić filtr barwny do obiektywu aparatu, i liczyć że korekcja błędów poza usunięciem (zastąpieniem "pasującymi") hot i dead pixeli, przywróci również oryginalna kolorystykę ;) 

 

Nie wiem jaki audiofilskie switche mają wpływ wpływ na dźwięk, ale nic nie wyklucza tego żeby go miały.

 

--

Sama idea Fanpejdża jest dobra, bo producenci często "walą" ściemę w opisie produktu, ale tu by się przydał ktoś z przekrojową wiedzą (inżynierską, fizyczną, elektroniczną, informatyczną itd.), próbując wyjaśnić jakie zjawiska producent chciał wykorzystać, konstruując swój produkt, czy to w ogóle ma prawo działać, a następnie bez uprzedzeń odsłuchać badane urządzenie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Marek_N napisał(a):

w temacie switchy

 

54 minuty temu, Marek_N napisał(a):

Nie wiem jaki audiofilskie switche mają wpływ wpływ na dźwięk, ale nic nie wyklucza tego żeby go miały.

Jaja sobie robisz?

55 minut temu, Marek_N napisał(a):

więc nie zniesie np. zmiany barwy dźwięku powstałej przez efekt naskórkowy w kablach

Jednak sobie robisz.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 23:04, saudio napisał(a):

zrobili duży postęp

W czym się ten postęp objawia poza wyglądem?

Masz porównanie z wcześniejszymi solid core?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogę powiedzieć głównie o wygodzie, kable nie są tak sztywne jak solid core, dobrze się układają. Dźwiękowo będzie ciężko z pamięci nie porównam. Poza tym to dość gruby kabelek, ale nie ma tu charakterystyki typowego srebra.

No i fakt że z wyglądu są ładniejsze no ale to rzecz gustu.

40 minut temu, Perul napisał(a):

W czym się ten postęp objawia poza wyglądem?

Masz porównanie z wcześniejszymi solid core?

 

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności