Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SinusAudio 6N13S - recenzja wzmacniacza słuchawkowego


Swordfish_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

"SinusAudio to marka, która gości na łamach hifizone.pl nie po raz pierwszy. Jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z bardzo ciekawymi monoblokami lampowymi opartymi o tetrody KT88. Wzmacniacze te miały nie tylko jakże specyficzny czerwony kolor, ale też i dość unikalną topologię, a przez to i brzmienie. To ostatnie na długo zapadło w pamięci, dlatego też dzisiaj przyjrzymy się innemu wzmacniaczowi tego producenta"

https://hifizone.pl/sinusaudio-6n13s-recenzja-wzmacniacza-sluchawkowego/

 

Miłej lektury :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wzmacniacz oparty o taki sam komplet lamp... i u mnie znakomicie się zgrywa z Hifiman Arya. Generalnie ja już jestem kupiony przez lampy.

Chcę teraz jeszcze spróbować lampy 6AS7G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu recenzji jest zdanie: "(...) Oczywiście, Sinus Audio ma w ofercie droższe modele, wykonane w pełnej konfiguracji dual-mono, ale to temat na inną, w sumie to nieodległą historię. (...)"; to kiedy można się zatem spodziewać recenzji wzmacniacza słuchawkowego od Sinus Audio w wersji dual-mono? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
12 godzin temu, greg_jg napisał:

Na końcu recenzji jest zdanie: "(...) Oczywiście, Sinus Audio ma w ofercie droższe modele, wykonane w pełnej konfiguracji dual-mono, ale to temat na inną, w sumie to nieodległą historię. (...)"; to kiedy można się zatem spodziewać recenzji wzmacniacza słuchawkowego od Sinus Audio w wersji dual-mono? ;)

 

Myślę, że kilka dni po AVS :) Recenzja jest w zasadzie napisania, będą w sumie dwie kolejne recenzje wzmacniaczy od SinusAudio i właśnie dual-mono i jeszcze jeden wzmacniacz, ale to drugie to na razie tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Swordfish_ napisał:

 

Myślę, że kilka dni po AVS :) Recenzja jest w zasadzie napisania, będą w sumie dwie kolejne recenzje wzmacniaczy od SinusAudio i właśnie dual-mono i jeszcze jeden wzmacniacz, ale to drugie to na razie tajemnica ;)

 

Miałeś lub będziesz mieć okazję przetestować na tych wzmacniaczach "wydajne" planary? Najlepiej coś ze stajni Hifiman'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
2 godziny temu, greg_jg napisał:

 

Miałeś lub będziesz mieć okazję przetestować na tych wzmacniaczach "wydajne" planary? Najlepiej coś ze stajni Hifiman'a?



Jak jest potrzeba - to da się zrobić. Tylko dajcie mi kilka tygodni. Jakie planary konkretnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Swordfish_ napisał:

Jak jest potrzeba - to da się zrobić. Tylko dajcie mi kilka tygodni. Jakie planary konkretnie? 

 

Ja akurat posiadam Hifiman Sundara, które napędzam Aune S6 Pro po balansie, ale równie popularne, również tu na forum są 400i/4XX.

 

Zastanawiam się ile zmian ("obiektywnie pozytywnych"*) może wnieść podłączenie wzmacniacza lampowego, np. czegoś z oferty Sinus Audio do sposobu grania tych słuchawek (również w kontekście tranzystorowy balans vs lampowy se).
Jest sporo informacji w internecie, że OTL'e słabo pasują do planarów, zwłaszcza tych, które nie są szczególnie łase na moc wzmacniacza, chociaż powyższa wypowiedź Corvin74'a stoi w opozycji.

Nie będę też ukrywał, że taki wzmacniacz na biurku wieczorową porą musi wyglądać całkiem nieźle :rolleyes:


*np. większa dynamika, głębia i szerokość sceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności