Jump to content

Recommended Posts

Posted
W dniu 27.10.2019 o 11:51, michauczok napisał:

rozstawiamy się ze swoją Shipibo budką przy strefie audiomagica, także już teraz zapraszam

 

Jeżeli to na serio, to miła wiadomość, przynajmniej będzie się czym zainteresować.

Posted

@michauczok - z Twojego pierwszego postu można wywnioskować, że pracujesz nad własnymi przetwornikami czy chcesz w przyszłości skupić się na implementowaniu gotowców tylko niekoniecznie od hifimana?

Posted
15 godzin temu, timecage napisał:

 

Jeżeli to na serio, to miła wiadomość, przynajmniej będzie się czym zainteresować.


Na serio na serio, przygotowania trwają ;)

 

14 godzin temu, szwagiero napisał:

@michauczok - z Twojego pierwszego postu można wywnioskować, że pracujesz nad własnymi przetwornikami czy chcesz w przyszłości skupić się na implementowaniu gotowców tylko niekoniecznie od hifimana?

 

Chacruna to moja nowa flagowa platforma, ma być rozwojowa, w tej chwili dostosowana do przetworników hifimana, a przyszłościowo inhouse'owych ESL i orto, myślę że w tej kolejności.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy