Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ibasso DX160 Recenzja - Mała sensacja


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Adam 76 napisał:

Zobaczysz, że zmienią ten kolor pod rynek europejski, kwestia czasu ;) A na razie niech nasycą swoje podwórko wersją romską. 

 

Nie zmienią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Spawn, za bardzo bronisz Ibasso, zaczyna to nieładnie pachnieć... Ciężko powiedzieć - tak, z tym pokrętłem wygląda kiczowato. Zastanawia mnie też spora rozbieżność tego co opisali pierwsi użytkownicy dx160 w stosunku do tego co napisał Spawn. Co z tą podniesioną górną średnicą w dx 160? Ps. Wypominanie awaryjności Pionkowi na tle wad i niedopracowania softu grajków Ibasso jest zabawne:) Ja bym tu widział remis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adam 76 napisał:

Oj Spawn, za bardzo bronisz Ibasso, zaczyna to nieładnie pachnieć... 

 

 

Powiedział gość zaciekle broniący pioneera :D Jak coś Ci nieładnie pachnie to może się przegrzałeś od tych ciągłych zaczepek :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam 76 napisał:

Merytorycznie... Tak trzymaj :(

 

Nie jestem tu od wczoraj tylko od lat i już tak mam, że jak coś jest dobre to to chwale, a jak nie dobre to besztam. Sugerowanie jakiejś nieuczciwości czy innego podszycia fałszem z mojej strony uważam za co najwyżej zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

Nie jestem tu od wczoraj tylko od lat i już tak mam, że jak coś jest dobre to to chwale, a jak nie dobre to besztam.

A to przepraszam... Teraz wiem, że doświadczony audiofil z Ciebie. Tylko czy z takim doświadczeniem zapomniałeś, że "pamięć audio" bywa zawodna i bez bezpośredniego! porównania możesz wypisywać nieprawdę? I moim zdaniem tak właśnie jest... ale baw się dobrze, już Ci nie przeszkadzam :) W końcu o to również chodzi w naszej audio drodze. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu znowu o złotym pokrętle? A w fiio jakie jest? Zresztą nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba... O gustach się nie dyskutuje. A Chord Mojo Wam się podoba? Bo ja uważam że jest koszmarny..... Tylko co z tego?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Koszmarny nie. Koszmarnie gra.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nicodem napisał:

Koszmarny nie. Koszmarnie gra.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jeśli sparujesz Mojo z ciemnymi słuchawkami z kameralną sceną - zgoda, będzie za dużo tego samego i z dźwięku zrobi się papka. Ale to wcale nie jest koszmarne granie, niektórzy wręcz lubią taką słodycz w dźwięku. Z jasnymi słuchawkami z rozległą sceną jest super - zwłaszcza w tych pieniądzach, za które można dziś dostać Mojo. U mnie świetna synergia była z Grado GS1000e.  Także nie generalizuj. 

Edytowane przez euter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiadomo że dla mnie a nie ogólnie. Ktoś to przecież kupuje. Ba producent też zasłużony. W audio tak jest że jednemu pasuje drugiemu nie. Mi kompletnie nie podszedł a jestem fanem hugo2.
Nawet ostatnio go wziąłem jeszcze raz do osłuchania i na niczym co mam w domu mi nie grał. Ciepłe kluchy. Ale znów - to moje prywatne odczucia a komentarz był trochę zaczepny bo w odpowiedzi na czyjeś prywatne odczucia co do wyglądu :)

Gusta.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo to jeden z najbardziej przeszacowanych sprzętów, do tego kastrat sceny. Trzeba naprawdę lubić taki styl grania.

@Adam 76 co chciałeś osiągnąć? Wygląd to rzecz gustu, pomówienie recenzenta w jego temacie musiało mieć jakiś cel.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Spawn said:

 

No pewnie, co kto woli. Mnie chodzi o to że to nie jest ani ten poziom ani nawet podobny styl grania. Nie zgaduje tylko go posiadałem i ja mam tak że ogólnie wypowiadam się tylko na temat rzeczy z którymi miałem kontakt.

Może nie kto co woli tylko chodzi o synergię?

Podepnij takie X2 czy NH/C pod 100tkę - hehe..

Czarne tło w grajku też o czymś świadczy. 

Cieszy że ibasso dało uczciwą cenę jak za grajka z androidem i taką specyfikacją.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematów ibasso - jakie kodeki bluetooth ma?
Działa tylko jako źródło czy też jako odbiornik?


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Nicodem said:

A wracając do tematów ibasso - jakie kodeki bluetooth ma?
Działa tylko jako źródło czy też jako odbiornik?


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ldac-a ma także luz.

Jak w recenzji nie było podstawowych informacji to dodam że BT jest 5.0 w dwie/obie ;) strony  :D

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vikingman napisał:

Spawn a czy masz możliwość posłuchania go z IT01s? Ciekawi mnie to połączenie. Wiem, że również je recenzowałeś.

 

Specjalnie dla Ciebie je teraz podpiąłem. Jest dość jasno, rześko i rozdzielczo ale bez wyostrzeń i z naprawdę dobrze oddanym basem. Osobiście IT01s wole w połączeniu z czymś cieplejszym co je mocniej nasyci i uspokoi ale nie mam zastrzeżeń do połączenia z DX160, grają zgodnie ze swoim charakterem

 

 

13 godzin temu, Nicodem napisał:

A wracając do tematów ibasso - jakie kodeki bluetooth ma?
Działa tylko jako źródło czy też jako odbiornik?


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

Działa i jako źródło i jako odbiornik.

 

Bluetooth 5.0 Kodeki:

20191023_095058~01~01.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Działa i jako źródło i jako odbiornik.
 
Bluetooth 5.0 Kodeki:
1995595133_20191023_0950580101.thumb.jpg.310a1dfd5abce1344d9d64fb77bbe12d.jpg
 
 
 
 
Wow to powiem że jestem pod wrażeniem. Nieźle graty upchali w niego pozostając przy ludzkiej cenie.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności